Fasshon heru

Džun Cugita

Džun Cugita

Šin Hajasaka

Kazuhisa Jusa

Traja japončíci narazia z ničoho nič na lacný bordel ktorého ponuke sa nedá odolať. Samozrejme nevedia že zamestnankyne tohoto podniku majú rozkaz každému zákazníkovi odrezať penis, pretože je to "SALÓN Z PEKLA" a nikto odtiaľ nevyjde živý. Veľmi slušne natočená japonská úchylnosť čo dokáže pobaviť. Pravda, aj keď to má len nešialených 75 minút, trošku skrátiť by sa to predsa len ešte mohlo keďže deja je tu tak akurát za náprstok a brutality zas nijak extrémne množstvo. Obhrýzanie penisu, vyletujúce oči, vytrhávanie čriev a prdenie do ksichtu ( "ha-ha-ha, to bola moja pomsta" ) ale vždy pobaví. Navyše, moja obľúbená splatter mrcha Asami je tu vo forme, vo vagíne má pascu na medvede, hádže šialené ksichty, púli oči a predvádza bláznivé karate. Záverečný súboj a finále je veľmi podarené takže som bol celkovo spokojný. Dostalo ma keď ten chudák čo stále odmietal sex lebo sa šetrí pre svoju milovanú ktorá ho čaká doma umieral a ukazoval jednej z prostitútok jej fotku. Tá sa na ňu pozrela a hlesla - "jéééj ja ju poznám, bolo to najobľúbenejšie dievča v kurvinci. To je ale prča, len čo je pravda.(10.8.2012)

Pár výborných gore scének především zaměřených na amputace penisů zákazníků masážního salonu Shogun. Například sushi penis, železná ozubená vagína a další... okořeněné hektolitry krve která stříká úplně všude. :D Možná co mi zde vadilo tak pokus o příběh, mnohem víc by tomu slušelo třeba i za cenu krátkometrážního filmu udělat z toho jednu krvavou řež ;) You were just unlucky. This is the sex parlor from Hell. None of our customers survive.(19.11.2011)

Prdy do ksichtu, odsekávanie prirodzení, bradaviek, ozubená vagína, vyletúvanie očí z jamiek, plus nejaké vnútornosti, a samozrejme hektolitre krvi, ktoré striekajú ako z vodotrysku. Typický vyšinutý ázijský humor. Tri kurvy, traja zákazníci a manažér bordelu - kto prežije? Pre mňa to bol normálne bordelový Kill Bill v pornokomediálnej forme. Ako horor to neberiem, ale ako čierna perverzná komédia to ujde.(13.8.2011)

„Fasshon heru“ je v první řadě šílená komedie, která je zároveň kombinací pornografie a pořádného gore krváku, ale na druhou stranu je to stále film s příběhem, který právě díky prostředkům, jež jsou použity, vyznívá tak jedinečně. Je to pořád Japonsko, takže to nesedne každému, ale ten film má smysl, dokáže pobavit a rozhodně dokáže i znechutit. A i když jsou bizarní, tak nápady se tady doslova hýří.(19.11.2014)

Ďalšia a určite nie posledná, spanilá J-gorejazda ! , odohrávajúca sa v bordelčeku , v ktorom sa zákazníci dočkajú neuveriteľnej opatery. Nič nezabudnuteľné a pri podobných filmových kreáciách , takáto forma spracovania postačuje ,ak sa do minutáže vmestí aj humor. P.S. Vaginálna kastrácia, určite konzumentov podobných snímkov poteší...(11.7.2011)