Koala Johnny: Zrození hrdiny

Jižní Korea / USA, 2012, 85 min

Kyeong-ho Lee

Chris Denk

Ash R. Shah

Ten příběh mi přišel trochu složitější na animovaný film pro děti, ale možná jsem v tom jenom hledal víc, než bylo opravdu. Je to ale relativně vtipné, svižné, má to romantickou vsuvku a je to hezká animace. dal bych 4, ale prostě to tak nějak úplně necítím. tak 3,5*(14.5.2013)

Vzhledem k tomu, že jediný komentující zde dal 1*, aniž by film viděl a mektá nějaký bláboly o Snížku (o úplně jiném filmu), tak pro absenci skutečného názoru na film jsem se rozhodl okomentovat tenhle nenápadný snímek. Je to svižné, nádherně kreslené, zápletka typu "nechtěně hrdinou" už tu byla milionkrát a přesto se dokáže pomilionté dostat člověku k srdci. Čili, pokud jste tak zapšklí a hloupí jako kaylin, rozhodně se na to nekoukejte, mohlo by vám to zbořit váš iluziorní svět. Zbytek diváků, kteří si film opravdu pustí, neprohloupí - na začátku jsem to viděl na 3, vprostřed na 4 a skončilo to na 5. Co na plat, ocením kvalitní film a kvalitních pohádek, co pobaví malé i dospělé, je málo... :P(30.4.2013)

• kaylin

A zase jeden zvířecí loser. "The Outback" - už jen při pohledu na poster - bude mít pravděpodobně hodně podobnou zápletku jako snímek "Snížek, bílý kožíšek", což byl animovaný film ze Španělska, který se dostal i do našich kin. Zatím jsem ho bohužel nestihl, ale přesto si nemyslím, že bych měl o hodně přicházet, zároveň si myslím, že jsem snímkem "The Outback" viděl poměrně dostatečnou náhradu. Už je to, že je na poster také postavička, která ze svého druhu vystupuje díky tomu, že je bílá. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/the-outback-2012-20.html(10.4.2013)