Reklama

Reklama

Koala Johnny: Zrození hrdiny

  • Jižní Korea Koala kideu : yeongwoongeui tansaeng (více)

Koala Johnny je tak trochu zvláštní - narodil se, na rozdíl od ostatních medvídků koala, se zářivě sněhobílou srstí. A proto je také terčem posměchu ostatních. Johnny se tak rozhodne raději přidat k cirkusu, kde najde nové kamarády, tasmánského čerta Hamishe a opici Higgense. Když se jejich maringotka během přesunu ztratí uprostřed australské pustiny, musí naši hrdinové napnout všechny síly, aby našli cestu domů... (Bohemia MP)

(více)

Recenze (3)

Sysel_CZ 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že jediný komentující zde dal 1*, aniž by film viděl a mektá nějaký bláboly o Snížku (o úplně jiném filmu), tak pro absenci skutečného názoru na film jsem se rozhodl okomentovat tenhle nenápadný snímek. Je to svižné, nádherně kreslené, zápletka typu "nechtěně hrdinou" už tu byla milionkrát a přesto se dokáže pomilionté dostat člověku k srdci. Čili, pokud jste tak zapšklí a hloupí jako kaylin, rozhodně se na to nekoukejte, mohlo by vám to zbořit váš iluziorní svět. Zbytek diváků, kteří si film opravdu pustí, neprohloupí - na začátku jsem to viděl na 3, vprostřed na 4 a skončilo to na 5. Co na plat, ocením kvalitní film a kvalitních pohádek, co pobaví malé i dospělé, je málo... :P ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

A zase jeden zvířecí loser. "The Outback" - už jen při pohledu na poster - bude mít pravděpodobně hodně podobnou zápletku jako snímek "Snížek, bílý kožíšek", což byl animovaný film ze Španělska, který se dostal i do našich kin. Zatím jsem ho bohužel nestihl, ale přesto si nemyslím, že bych měl o hodně přicházet, zároveň si myslím, že jsem snímkem "The Outback" viděl poměrně dostatečnou náhradu. Už je to, že je na poster také postavička, která ze svého druhu vystupuje díky tomu, že je bílá. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/the-outback-2012-20.html ()

Duckz 

všechny recenze uživatele

Ten příběh mi přišel trochu složitější na animovaný film pro děti, ale možná jsem v tom jenom hledal víc, než bylo opravdu. Je to ale relativně vtipné, svižné, má to romantickou vsuvku a je to hezká animace. dal bych 4, ale prostě to tak nějak úplně necítím. tak 3,5* ()

Reklama

Reklama