Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film se točí kolem skupiny vysokoškolských kamarádů, kteří odhalí rakev z 15. století, která jim umožňuje vstoupit do světa duchů. Zatímco jejich první dobrodružství v duchovním světě je zábavné a nevinné, brzy se tato zábava stane nebezpečnou... (cezero)

Recenze (15)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Tak toto bola očividná snaha potopiť zohyzdenou formou duchárčinu. Zmätkovia , niekde na " suburban street " skomplikujú šaškárnu na duchov, vďaka stroja ukradnutého zo " STROJ ČASU "a ako bonus , vyškrabkaný Jacksonov "FRIGHTENERS " so svojou komickou ghost nadsádzkou. Celé je to naložené v plesnivej krabici od žánrovo s danou témou vysporiadaných režisérov z dôb pradávnych.Takéto " Frankenbleskujúce " NIČ len hyzdí filmárčinu. Bodík za stroj! (tie kolieska mali zapadať v mysli režiséra). ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Taká rozprávočka, obsahom podobná "Flatliners", ale spracovaním a efektami niekde na úrovni 80. rokov, pretože vytvoriť priesvitných fosforeskujúcich duchov zvládol každý dement už vtedy. Film sa vážne netváril, takže ani ja som ho nebral vážne - po pozretí traileru sa to ani nedalo. Jeden sa chce ako duch pomstiť feťákom a kradne im drogy, ďalší špehuje frajerku svojho kamaráta, ďalší sa hraje na detektíva, až kým jednému z nich načisto neprepne, dokonca sa objaví aj smiešny digitálny bubák, ktorý by nevydesil ani kojencov. Na druhej strane je to aj napriek celej tejto debilite celkom zábavné, odsýpa to rýchlo a nenudil som sa. Inými slovami - je to až také zlé, až je to dobré. Teda aspoň pre mňa. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Nebolo to až tak zlé, ako by sa snáď dalo čakať. Mám rád zaujímavé fantasy alebo scifi námety a to je rozhodne aj tento prípad - tajomná truhla, ktorá ponúkne výlet na druhý svet... no smrti sa ujsť nedá... Škoda, že tie efekty a vôbec celá vizuálna stránka nebola lepšie spracovaná, tiež by sa sem hodil ešte aspoň jeden nápad na oživenie dejovej linky. Ale inak moc nešomrem. Priemer. 60/100 ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Flatliners asi tak 3x horší. Škoda že tady ten malý rozpočet vážně ublížil, protože se rozhodně nedá říct že je to hloupý film ale režie je neuvěřitelně unylá a pomalá. Tam kde se tvůrci mohly otpoutat tak se raději drželi při zdi a každá scéna s feťákama byla hodně špatná ať už herecky tak chováním. Je to škoda protože film měl hodně velký potenciál, ale takhle zůstal tak nějak na půl cesty. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Maníci přijdou k staré rakvi a vzápětí zjistí, že s její pomocí jsou schopni přejít na druhou stranu a pohybovat po světě jako duchové. Jenže jak už to bývá, všechno má svou cenu. Inspirace Flaitliners je sice zřejmá, ale je tu i dost vlastní invence, takže potud dobré. Ačkoliv je tu znát nedostatek financí, tak celkový vizuál zase nepůsobí až tak lacině, jak by mohl. To samozřejmě neplatí o bubákovi, který by sice mohl působit solidně, ale to by chtělo nastrkat pár dolarů do efektů. Nejhorší to bylo s herci. Hlavní hrdina byl celkem v pohodě, ale jeho chromý kámoš byl mizerný a přítelkyně ještě o fous horší. Každopádně jsem dostal víc, než jsem čekal, takže jsem nakonec docela spokojen. 55% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama