Mistr S (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2011, 25 min

Já už mám asi nějakou profesionální deformaci z práce nebo co, protože jsem si nejdříve všimla té feldy, která měla ploché stěrače. To se jen tak nevidí. Mě to přišlo vtipné. To bude tím, že nepatřím k té úplně laické veřejnosti, protože dělám s náhradníma dílama každý den. Pak jsem se teprve soustředila na to ostatní. Dialogy byly moc dobré. Evidentně se pánové při natáčení dobře bavili a já taky. Viděno na Youtubu.(13.11.2012)

Viktor Gurd je prostě šéfík na jedničku. Těšila jsem se na každou další scénu s ním :D Ale k filmu, sice je to natočené tak trochu z ruky, ale já se u toho bavila a svůj účel si myslím, že to splnilo.(5.4.2015)

• Amper01

Sorry, ale z tohoto dýchá amatérština až příliš moc, hlavně po audio stránce. A to až tak moc, že jsem to málem ani nezkusil hledat na csfd.... Ale nakonec přece a ejhle - vono to tady je!(28.5.2018)

Vadilo mi, jak hlavní postava přehrává a taky pověstné projímadlo, které nesmí chybět snad v žádné komedii psané muži ... Nicméně ráda přimhouřím oko kvůli dokonale zahranému a hláškami oplývajícímu šéfredaktorovi, který mě na tom celém bavil nejvíc.(20.5.2014)