Pět sourozenců Thompsonových skrývá svou upíří identitu a prchá do Anglie. Jsou to vyvrhelové, kteří nemohou žít v lidské společnosti, a snaží se najít někoho, kdo je stejný jako oni. Jejich vlastní druh se však postaví proti nim. Upíři bojují s upíry a v sázce je přežití rodu... (oficiální text distributora)

dalver

Oproti Hamiltons je to krvavejšie aj akčnejšie /to sú ale veci čo v Hamiltons akosi absentovalo/. Chýbajú mi však tie ponuré okamihy a nepríjemná atmosféra, ktorú mali práve Hamiltonovci. O žiadny odpad sa ale nejedná. ()

vade_mecum

domnívám se, že nelze hodnotit film s tématem, které mě nebaví... tak jak to tu mnozí dělají, protože je evidentní, že se na ten film koukli a ještě než to zapli, věděli, že to pak stejně shoděj narozdíl od nich miluju od fantasy ptřes misteriozní až po horory a proto jsem předem věděl, co bych měl a co bych neměl od filmu očekávat... nemám ve zvyku pjet hned tak nějakou chválu, ale tady ji pjet budu Hamiltonovi jsem si jako film koupil v trafice asi před čtyřmi lety za nějakých 49 Kč a žádnou slávu jsem tehdy neočekával... ale překvapilo mě to, především se mi na tom líbila ta psychologická stránka, jak sám hlavní hrdina nevěděl, kým vlastně jsou a jak s tím mají zacházet, super bylo na konci filmu to přestěhování "dobrý den, jsme Thompsonovi..." v paměti to mám ještě dnes, proto, když jsem dneska hledal na netu nějaký hororový filmek a náhodně mi tam naskočili Thompsonovi, byl jsem v sedmém nebi, protože jsem pochopil, že si to prostě MUSÍM pustit... a nelituju, konečně zjistili svůj původ... no a scénka, kdy se jejich sestřička dřevěným špalíkem mstí tomu největšímu hajzlovi ze všech... byl jsem blahem bez sebe... herci hezcí a hlavně stejní jako v předešlém filmu a i když to byli upírské vraždící zrůdy, musel jsem jim fandit :D ()

Nathaniel8

Odpad to úplně nebyl. V rámci žánru upírských love story (horor jsem nečekal) ještě nadprůměr. Uměleckého řemesla minimum, ale krve mraky a všude. Takže v rámci očekávání splněno. ()

Smashed

Dle hodnocení ostatních si tak říkám, jestli jsem nahodou neviděla něco jinýho než oni... mě se to líbilo. Oproti "prvnímu dílu" Hamiltonovi o dost lepší zpracování. Herecky sice asi nic moc, ale mě přijde, že tenhle film má oproti jinejm prostě nápad. ()

Little_Sawy

Teen Vampire horor o šílené rodince je celkem akčnější, krvavější, brutálnější, a to je pro mě. Tady už můžem vidět i mladého ako začína se svou upírskou budúcnosti která si vybere svou obět. Hamiltonovi síce dokázali milé překvapit ale Thompsnovi byli celkem jinej šálek kávy. Dvojčatá jsou zas celkem psychopatické vraždíci zvrhlé duo kterému se nedalo nefandiť, když byli na scéne bylo to hustý. ()

Mylan_ek

Zaručeně lepší děj a lépe pochopitelné pokračování. Dozvěděli jsme se spoustu otázek na předchozí díl Hamiltonovi. Konečně to má co dočinění s upíry. Zápletka napětí.... za mě super pokračování a prima nápad tomu dodat něco navíc. ()