Záhadný ostrov (TV seriál)

• Itálie

Scénografie:

Carmelo Agate

Kostýmy:

Stefano De Nardis

Parádní scifi thriller. Že mě nepřekvapuje, že už zase v něčem jedou Coppolovi :-D Už se těším na tv Barrandov na třetí díl !(8.8.2012)

• honajz2

Pro mne očekávaný děj.(23.7.2012)

• Arsenal83

Táto pseudomysteriózna záležitosť je príliš naťahovaná a detektívnou úrovňou niekde pod Komisárom Rexom. Napätie a spád tu nejako chýba. Dvojica mimoriadne sympatických vyšetrovateľov je to jediné, na čo sa dá pozerať. Dokonca v samotnom Taliansku bola premiéra seriálu sledovaná len 12% respondentami a záverečná len 8%. Zdroj: https://it.wikipedia.org/wiki/L%27ombra_del_destino(13.7.2017)

Jak již tu bylo řečeno, kdyby to byl film a ne seriál, možná by to bylo lepší. Především je to červená knihovna jako vyšitá. Herci fešáci a fešandy, tak je alespoň na co koukat. Zhlédla jsem to v době, kdy jsem potřebovala fakt něco absolutně nenáročného a tohle svůj účel splnilo. Mysteriozní je v tomto případě hodně silné slovo.(4.8.2017)

• blekekeke

No, si říkám, poušť, cheduíni, poklad, záhada. Dá se na tomhle něco zkazit? Dá, a hodně ... Jeden díl by bohatě stačil ...(3.8.2016)