Príbeh troch sestier - návrhárok - ktoré sa preslávili nielen doma, ale aj v Spojených štátoch: navrhovali šaty pre Anitu Ekbergovú, Grace Kellyovú, Audrey Hepburnovú, či Jacqueline Kennedyovú... V 40tych rokoch min.storočia bola Micol Fontana iba malá neznáma návrhárka, ktorá sa vybrala na skusy do Ríma - spolu s jej sestrami Zoe a Giovannou. Bol to životný príbeh plný lásky, prekvapení, dobrodružstiev, nástrah i ľudského nešťastia. Micol Fontanová a jej sestry dobyli svojou módou celé Taliansko, ich módne kreácie sa stali symbolom talianskeho štýlu a elegancie po celom svete... (oficiální text distributora)

Marieta18

Veľmi vydarený film z prostredia tvorby módy a základov módnej značky La Fontana... Výborné obsadenie a výkony, kvalitné a nádherné kostýmy, naozaj klobúk dolu... Vynikajúci slovenský dabing, ktorý priam vyšperkoval celý príbeh troch sestier, ktoré neskutočná odvaha, drina a sebazapieranie vyniesli do povedomia svetovej módy. Oceňujem kultivované scény celého deja, ktorý ma veľmi bavil. Krásny zážitok! ()

W.Wicki.W

Kdo má rád historické,dramatické,životopisné a trochu i romantické filmy - pro toho jako dělané. Za mě i díky skvělému obsazení 5* ()

Aky

Jak se děj blíží do finále, nabírá film na kvalitě. V závěrečné čtvrtině je to pak přímý útok na city. Nádherná výprava, nádherná Alessandra Mastronardi, zajímavý pohled dovnitř do světa módy v době velikých salonů. ()

kolemjdouc

Film jako celek vyšel celkem dobře ale mohl mít o polovinu kratší stopáž.Spousta zbytečných zdlouhavých scén .při vítání,při loučení ,pohledy úkosem.Ale bylo to vyrovnané záběry kostýmů.pokud se pro tenhle film vyráběly tak klobouk dolů.Celkem dobrá kamera,nejisté výkony herců hlavně v těch menších rolích ,ale pěkné exteriéry a vynikající slovenský dabing který "pochoval" právě ty slabé italské herce.A nadabovat italštinu je taky asi fuška...Mastronardi mi chvílemi připoměla mladou Sophii Loren a nebo taky Lolobrigidu ()

dalziel

Dlhé ako týždeň pred výplatou, ale dá sa to vydržať.Film je z roku 2011 avšak vyzerá ako talianska TV produkcia z roku 1991. ()