LokalFilmis

• Slovensko LokalFilmis

Staré cikánské proroctví předpovídá příchod mesiáše z rómské osady, který změní svět. Narodí se Rytmaus a postupně se z něj stane najznámější rapper v Evropě. Rytmaus se rozhodne kandidovat na prezidenta Slovenské republiky. Proti němu se ve volbách postaví Pišta Lakatoš. Ze Slovenska se díky prodeji čisté pitné vody stává světová velmoc, která spolurozhoduje o budoucnosti lidstva s největšími velmocemi jako je USA, Rusko či EU. Do hry o planetu se zamíchá i ďábel Moloch... (A-Company CZ)

flegmos

Malo siuacii kde som sa schuti zasmial, ostatne skece trosku viac nasilu, riedke dialogy, privela ciganskej a cernosskej hudby a la funky, chvilu uvazoval ci to nie je nejaky utajeny po****ny muzikal. Slabucky scenar, katastrofalny koniec. Ak niekto povie ze to na zaciatku malo drive a potom sa to spomamlilo tak to vobec nie je pravda lebo filmis sa vlece od zacatku do konca a nezacharanil to nikto zo zucastnenych ani melisko ani fetak dusan. Za odvahu a chut dotiahnut to do konca davam 3 hviezdy len kvoli tomu ze to robili slovenski tvorcovia. Napriek mojej tvrdej kritike to jeden z najlepsich top slovenskych filmov roku a urcite lepsi ako posledne Jakubiskove filmy takze napriek velkemu ocakavaniu posielam odkaz Kubovi Kronerovi a jeho tvorivej skupine odkaz: Respekt, hlavu hore, a zostat cinorody aj nadalej. - mier :) ()

NagatoPein

Nemôžem hodnotiť, nevidel som ani neuvidím. Chcem sa ale vyjadriť k tomu, prečo jediné funkčné animačné štúdio/tvorca na Slovensku musí robiť práve takúto silenú satiru, ktorá pre 90% divákov vyzneje trápne a je úplne mimo reality? Verím, že Kubo by dokázal robiť aj kvalitnejšie, ale asi k tomu musí dospieť. ()

Sonjoe

toto bola vazna slabota, prichytil som sa aj ako som zaspal. Od prvych videi, ktore boli originalne uz ubehlo vela casu a tvorcom dosly temy, alebo zostarli... 20% ()

r3musko

Tento film by som odporúčal skôr fanúšikom seriálu, aj keď na druhej strane, rád si pozriem tie animované skeče, ale film ma moc nebavil. Začalo to sľubne, ale v polovici film stratil moju pozornosť a "dopozeral" som ho s tabletom v ruke. Veľa originálnych a snáď aj vtipných nápadov zabíja nezaujímavý dej a spievačky okolo. ()

biggerg

Za odvahu 2. Lokal Tv si idem dosť. Film je proste zlý a nič na tom nemení ani fakt že prvá polovica je celkom pozerateľná. Opakovanie toho istého už časom nebaví a neskutočne otravuje. Každopádne palce hore za odvahu, a kľudne by som si dal aj Filmis2 len treba na tom trochu popracovať BOHAAAAAAAA! ()

PORTER44 odpad!

Absolutní propadák ,příběh jestli to vůbec nějaký má je totálně zmatený,animace špatná,hudební doprovod a romské písně mimo můj styl takže pro mě nekoukatelný. ()

stellie

Miestami celkom vtipné, napríklad pri scénach s Obamom a Putinom, alebo scéna so šunkou. Ale žiadny zázrak to nebol. ()

LukasDCA

Pre fanúšikov kreslenej produkcie od partie okolo mladého Jakuba Krónera a Mariána Čekovského je tento film absolútna povinnosť, ľudia ktorý Lokal TV nepoznajú absolútne nebudú tušiť, ktorá bije a čo ktoré hlášky a vtipy znamenajú. Ja ako fanúšik samozrejme viem, čo som mal od filmu približne čakať a ako plus som si vypočul pár veľmi krátkych ale o to (vzhľadom na situáciu odohrávajúcu sa na plátne) údernejších piesní. Mínus jedna hviezdička za pre mňa osobne veľmi otravného Molocha a slabšiu strednú tretinu filmu. ()

SandroCZ

Neznat Lokal Tv tak tomu nedám snad ani jednu hvězdu, takhle jsou ty 2 tak akorát. Určitě ale Dovolenkáris nebo Trampoty pána menežerisa 100x lepší! ()

Bear52023

Teda čakal som od tohto filmu viac. Animácie boli síce vynovené a krajšie, ale to je tak všetko. Vtipy sa v tomto prípade ani nedajú nazývať vtipmi, ak tam teda vôbec nejaké boli. Za celý film som sa zasmial asi len 2-krát, čo je teda pomerne smutné na to, že sa to hrá na komédiu. Nič vám tento film nedá a veľmi rýchlo na neho zabudnete. Mali by sa radšej držať len krátkych epizód na internete, pretože tento film sa moc nepodaril. ()

SZINAI

Na film jsem se celkem těšil, protože mám rád seriál Lokal TV. Ale tohle? Jako přiznávám, že nějaký scénky se povedli. Např. Evropská unie a šunka, nebo klip "Kto je pán?" s Rytmausem. Ale jinak film jako takový v půlce omrzí. ()

TaToten

Najväčším problémom tohoto filmu je to, že pokiaľ nepoznáte všetky veci, na ktoré sa autori odkazujú tak z neho nemáte nič. Celý film je jedna veľká kultúrna referencia a keď ste nesledovali všetky virálne videá slovenského internetu, tak ste jednoducho stratení. Okrem toho tento film nemá veľmi čo ponúknuť, chýba mu taký ten univerzálny humor. ()