Little Big Love

Krátkometrážní

Švédsko, 2004, 9 min

Hudební doprovod rozhodně není tak špatný, jak to podle komentářů vypadá, vlastně docela dobrým způsobem zvyšuje tempo které by jinak bylo dost pomalé, díky samotnému nápadu, zpracování i závěru patří k těm z povedených krátkostí(25.12.2012)

Mně se hudba nelíbila. Šlo vybrat daleko podmanivější hudební doprovod, který by víc podtrhl důležité emoce. Síla tohohle snímečku je totiž právě v citovosti. Střet naivního robotíka s chladným a tvrdým světem symbolizovaným rychlovarnou konvicí mi dokonce vehnal slzičku do oka.(23.6.2013)

• mr.filo

stejně podivné, jako když se zamiluješ do velryby ...(14.4.2012)

Velmi pěkný krátkometrážní film. Připomněl mi snímek Kuky se vrací. Doporučuji. Ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=wYHbWnPB6NA&ob=av3e(5.9.2011)

Hooodně podobné jako Kuky , ale tohle bylo taktéž dobré , ale jak už bylo řečeno ta hudba je hrozná nejlepší by bylo kdyby tam vůbec nebyla ;) , ale co už . zaslouží si 4 hvězdy ale, hvězda dolů za tu HUDBU! Ale nápad byl neotřelý orginální !70%(25.11.2011)

Takový dobrý oddychový, němý krátkometrážní snímek. Právě ta melodie a žádné kecy tomu dávaly půvab. Ale zaujalo mě kolik lidí na tomto jednoduchu pracovalo.(6.8.2012)

• Monyfik

Děsný příběh, děsná animace a deprimující hudba.(6.1.2019)