Reklama

Reklama

Tatonkovy příběhy

(seriál)
  • Francie Les Légendes de Tatonka (více)

Série(2) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Kouzelné příběhy tří vlčích mláďat a jejich přítele, kterým je hodný, starý a moudrý býk Tatonka. Společně putují přírodou a zažívají neuvěřitelná dobrodružství... (oficiální text distributora)

Recenze (5)

Teg 

všechny recenze uživatele

Pravidelně sledováno v rámci ranního bloku na Déčku s mojí ratolestí. Animace je dost hrozná a postava Tatonky je víceméně zbytečná, přidána spíše pro efekt. Chybí jakákoliv výraznější sympatická postava. Jinak ale v rámci své kategorie ok, děti to zhltnou a má to přidanou naučnou hodnotu. ()

Matematicka 

všechny recenze uživatele

Příběhy zvířat z amerických plání jsou poměrně hezké a zajímavé (pro mě je trochu překvapující, že je natáčeli Francouzi). Zvířata se tu chovají opravdu jako zvířata (i když spousta věcí by se samozřejmě takto v přírodě neděla, ale myslím, že je to ještě v rámci únosných mezí), a tak se nejmenší děti mohou zajímavou formou dozvědět něco o životě těchto zvířat. Navíc je ke každému dílu připojen kratičký dokument s autentickými záběry, kde se lze dozvědět i základní informace o některých ze zvířat či o prostředí, ve kterém žijí. Sympaticky působil i Tatonka, který vše střežil a rád přispěl každému na pomoc. Jeho "poučení" byla někdy až moc didaktická, naštěstí mu aspoň v některých dílech nechyběl také smysl pro humor. Co se mi ale nelíbilo, byl kontrast "moudré přírody" a "hloupého člověka", s kterým v zásadě nesouhlasím a bez nějž se seriál mohl klidně obejít. ()

Master19 

všechny recenze uživatele

Tři hvězdy za to, že to funguje a děcka ty informace o zvířatech, které jsou jim podsouvány berou a vnímají. Ovšem animace příšerná a Tatonka protivnej dědek. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama