Jeff Dunham: Controlled Chaos

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

Hodinové vystoupení známého amerického břichomluvce (ventriloquisty) Jeffa Dunhama, ve kterém vystupují oblíbené loutky Bubba J (vystupuje pouze v titulkové scéně na začátku), Walter, Achmed the Dead Terrorist, Peanut, José Jalapeño on a Stick a představí se dvě zcela nové loutky Achmed Junior a Little "Ugly Ass" Jeff. Jeff začíná výstup vyprávěním o svých břichomluveckých začátcích, rozvodu s manželkou a jeho špatném vkusu na oblékání v dětských letech. Dunhamovo mistrovství v oboru je vidět ve scéně, ve které společně účinkuje více charakterů najednou. (Rominator)

shabazza

A po velmi trapném odskoku do světa televizní seriálové show tu máme opět Jeffa Dunhama v plné síle, se vší parádou a vtipného jako za časů Spark of Insanity a Arguing with Myself. Celá show nemá chybu či jediné hluché místo a vtipy a frky tu gradují do bombastického finále, kdy Jeff frajersky žongluje s pěti hlasy ... bravo mistře :-) ()

Hanes88

Opět skvělé vystoupení tohoto borce, ale nicméně oproti minulým trošku slabší. I tak se to ale opravdu povedlo :-) ()

sNeDy

Někdo nám začíná stárnout. Ne, že by to nefungovalo jako dokonalá pomsta manželce za rozvod nebo jako ukázka toho, co všechno břichomluvec může dokázat, ale oproti předchozím dvěma dvd je tohle přeci jen o hvězdičku níž. ()

Luk Skywalker

Než přišla na scénu loutka Achmed Junior, tak jsem se dobře bavil, pak to začala být nuda do doby než se objevil Peanut a José Jalapeño on a Stick, pak se vrátil humor a při mluveckých přestřelkách tří až čtyř hlasů si říkám: "Ten chlap je opravdu dobrý." ()

Skleni

Som neveril, že to niekedy na Jeff-ovu show napíšem či poviem, no ale musím. Bože!!! To bol trapas! Otrepané, nudné, zabehané, fádne. Jeff mal vždy čo ponúknuť, no ten rozvod ho asi úplne zničil. Rovnako mu zničil repertoár vtipov a schopnosť vytvárať nové postavy. Vytvoril jednu a aj tá bola (okrem špatnej) nudná. Celkovo to hodnotím ako veľký prepad! ()

DaweForeman

Jedna z posledních tvoreb Jeffa Dunhama. I když už si člověk navykl na jeho humor a říká si, že nemůže zde být nic novýho, tak pořád dokáže překvapit. ()

MartinTerran

Za mě docela podařená záležitost. Nejnudnější ze všech byl pouze AJ, jinak to byla taková klasika a závěrečná přestřelka byla šílená a Jeff je fakt frajer jak to zvládal. Hodnocení: 74/100. ()

red gnome

Jeffa zbožňuji a o jeho výstupech platí to samé. Šťáva mu nedochází a doufám, že ani nedojde. Controlled chaos číší humorem, sem tam nějakou improvizací a hlavně dokonalým přednesem Jeffa. I když tedy musím říct, že Achmeda bylo až trochu moc, což je hodně špatně - i když je Achmed slavný, na Peanuta vtipností nemá, tak proto. Overall - 4* za toho Achmeda a pár vtipů, které už po sté vtipné nejsou. PS: "How are huuuth? Hups!" There are four of them... they're talking at the same time. OMG, it's awesome!! Nechápete? Podívejte se na Controlled chaos. ()

FREEWHEELER

"In fact, there was one 72yo virgin." Nejakou príčinou to už upadá, ale to je asi len tým, že Jeff je velikánsky talent, ide na dračku a furt sa od neho očakávajú nové veci. ()

SuzieS

3.5*. Smala jsem se hodne, ale bylo hodne hluchych mist, chtelo by to trochu zkratit. Ale jinak je obdivuhodne, jak umi brichomluvit, tam je opravdu svetova spicka ()

luboss822

V porovnaní s jeho predchádzajúcimi filmami sa jednalo len o taký slabý odvar. No stále si to drží aspoň tú priemernú úroveň, keďže si Jeff nastavil latku v minulosti už dosť vysoko a jeho talent je proste super. ()

miky222

předchozí vystoupení, které byly všechny za 100% (Arguing with myself, spark of insanity, very christmas special) a u kterých jsem se nepřestal smát, tímto Jeff nepřekonal, ale stále je to za 5 hvězd a 90%, ()

Black5

Krom slabšího úvodu nemám téměř co vytknout. Klasická show Jeffa Dunhama se spoustou vtipu a hlášek. Ačkoli bych řekl, že se začíná trošku opakovat. Ale Achmed mě vždycky dostane.. super zábava na večer. ()

ErzebethB

Čekala jsem to maličko lepší, ale i tak jsem naprosto spokojená, Jeff je stále úžasný bavič, herec a velmi příjemně koukatelná osoba. Co k tomu dodat? Dle mého to rozhodně nemá na "Arguing with myself", ale na 100% to přidávám do sbírky toho, co si ráda pustím jako lék na podzimní splín. ()

mpet

Jeffa Dunhama, prostě žeru. Ačkoliv mám radši Spark of insanity, ani tady jsem se nenudil, i když musím připustit, že jsem se nasmál o něco méně. Rozhodně to však stojí za zhlédnutí. ()