poster

Zombie Massacre

Horor

Itálie / USA / Německo / Kanada, 2013, 87 min

Kamera:

Mirco Sgarzi

Kostýmy:

Roberto Conforti
(další profese)
 • ricci.s
  *

  Keď už nič iné, tak som čakal aspoň zábavnú blbosť, pri ktorej si oddýchnem, ale tentokrát som sa prerátal. Dívať sa na skupinku netalentovaných idiotov, ako pobehujú po jednej továrni a odstreľujú zombíkov ma prestalo baviť už po pár minútach. Navyše to nemalo ani žiadny dej, tvorcovia si dali záležať maximálne tak na maskách, ktoré boli na nízkorozpočtové pomery ako tak zvládnuté. Ináč to bol problém dopozerať do konca. Predchádzajúci snímok dua režisérov "Eaters" bol aspoň miestami nechcene vtipný (najmä vďaka debilným hláškam) a mal charizmatických hlavných hrdinov, takže aj napriek naivnému (alebo lepšie povedané nulovému) scenáru som to vtedy prehrýzol. V tomto prípade sa už ale jedná o totálny prepadák - nadohľad odpadu.(4.7.2013)

 • Rodriguez
  *

  Hodně keců a málo akční muziky....sice se nám tam zombie na nějakou chvilku ukážou, ale je to bída...... 10%(26.3.2015)

 • cskomando
  **

  Masky byly slušné, zpracování někde pár let zpět B či C jinak všechno umělé ale nenudil jsem se.(19.12.2015)

 • SeBig
  odpad!

  Amatérskej humpl.(9.10.2020)

 • vegetol.mp
  **

  Zombie masakr je béčko jako vyšité, což by tolik nevadilo, kdyby ho tvůrci zpracovali nějak originálně. Nezpracovali, takže se divák dočká všech možných dějových klišé. Scenáristé si velmi často nevědí rady, co si mají postavy říkat, díky čemu jsou mnohé scény strašně užvaněné a k nepřežití dlouhé. Navíc jsou všichni do jednoho chodící stereotypy, v drtivé většině mizerně zahrané. Jasno nemají páni režiséři ani v tom, s jakým druhem zombie se hrdinové vlastně potýkají. Chvíli jsou zombíci pomalí, když se to hodí, zase sprintují jako o život. Pochválit naopak zaslouží dostatek akce, slušné tempo a velmi dobře udělané masky. Pro milovníky braku je sice Zombie masakr slušný exponát do sbírky, faktem ovšem je, že předchozí film Eaters se dvojce italských rejžů povedl o poznání víc.(4.10.2013)

 • - Po filmu Eaters (2011) se jedná již o druhou spolupráci Luca Boniho Marca Ristoriho na filmu se zombie tématikou. I tento produkoval Uwe Boll. (topr harley)