Kdo přežije: Fidži (TV pořad)

Survivor: Fiji

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2007, 43 min

Účinkují:

Jeff Probst

Komentář obsahuje spoilery! Průměrná série s málo sympatickými hráči. Svého favorita (možná poprvé jsem měl jenom jednoho) jsem si našel až v druhé polovině série. Boa. Ten se nesnažil o žádné velké podrazy, hrou proplouval bez velké námahy a došel, na to že byl velký ousider, hodně daleko. Naopak se tady našlo hodně protivných lidí. Opět jsem si znelíbil velkého favorita u ostatních - Yau-Mana, imbecila Dreamze a Earl mi taky nepadl do noty. Každopádně z finálových tří to nakonec vyhrál ten nejlepší. 6/10(1.6.2013)

Trochu mě zaráží, že tuhle řadu hodně lidí považuje za slabší či dokonce za nejhorší. Pro mě je to jedna z nejlepších. Je pravda, že ze začátku je trochu trapný, že tým "socek" je neustále porážen týmem "boháčů", ale naštěstí příjde twist v podobě promíchání týmů a brzy potom dojde i k sjednocení. A pak se dějou věci! Různý čachrování se symbolama imunity, podvádění, překrucování, klamání... Kmenový rady jsou většinou dost velkým překvapením (chudák Edgardo, Michelle, Stacy). A řeknu Vám, že vítěz mě potěšil. Já ho tipovala už někdy od sjednocení (ne moc výrazný, ne moc v ústraní, ale hlavně přemýšlel o tom co dělá). I když všechno mohlo být uplně jinak, kdyby ten tupej idiot Dreamz dodržel svůj slib, pak by byl vítězem pravděpodobně někdo jiný. Jenže Dreamz je fakt kretén. On si vážně myslel, že potom co nedodrží dohodu a ukáže se jako bezcharekterní hajzl ho někdo z tý poroty zvolí? Mohl odejít s autem i se ctí. A Yau-man je borec!! 80 %(16.12.2011)

ale tak nakonec to takovej průser nebyl.. dělení na majetné a nemajetné mě sice dost otrávilo (a i proto body dolů), ale po spojení kmenů už jsem si neměla nač stěžovat..:) dreamz rozhodně nebyl tak blbej, jak vypadal nebo jak chtěl, aby vypadal a navíc to byl hráč.. pro mě byla daleko horší a nepřekousnutelnou figurkou lisi..:( a ve finále jsem ráda, že vyhrál pan správňák, ač před branami finále zůstal někdo, kdo by si to zasloužil ještě o chloupek víc.. "bohužel" to byl velice čestný a zásadový člověk, což se v takové hře moc nenosí.. a teď vzhůru do číny!!(20.12.2011)

SPOILER ALERT!!!!: Upřímně by mě zajímalo jestli si ve finále Cassandra, která se v každé výzvě rozplácla o šutrák či zůstala pro jistotu rovnou sedět, myslela, že má šanci byť na jeden hlas. Že si to myslel Dreamz, to je jasné, neb podfouknout někoho pro to abych se mohl ještě jednou vyspat někde na štěrku za čest rozhodně nestojí. V tom případě Mr. Debil na světě. Bydlet někde poblíž nakakám mu do toho jeho Fordu a objedu mu ho pětikorunou. Oblíbení soutěžící: Earl, Yau-man, Michell, Boo /// Ti co by zasloužili nakopat do kaďáku: Lisi, Dreamz, Rocky(2.8.2012)

Tohle, že má být nejhorší řada? Ale jděte! Vždyť má naprosto vše, uspokojivého vítěze / vítězku, největšího sympaťáka od dob Ruperta Bonehama (Yau - Mana), největší svini od Jonnyho Fairplaye a zároveň člověka s nejnižším intelektem od doby, co se projevila Eliza Orlins (Dreamz). A taky nejzajímavější kmenovovu radu (poslední 4 soutěžící) a jednu z nejzajímavějších finálových rad. Vyjadřuji spokojenost a údiv nad hodnocením!(1.1.2012)

• - !!!SPOILER!!! Earl Cole předtím Survivora nesledoval, dle svých slov viděl pár epizod první série. (Kulmon)

• - !!!SPOILER!!! Vítěz Fidži Earl byl vybrán na poslední chvíli - dva dny před odletem. (Kulmon)

• - V noci před začátkem natáčení odstoupila jedna soutěžící, protože dostala záchvat paniky. Následně se tak stalo i v sérii San Juan del Sur (od r. 2014), kde také odstoupila 1 žena kvůli těhotenství a tedy musela i její sestra - So z Survivor World Apart (od r. 2015). (LEGACY)