Zonbi asu

• Japonsko ゾンビアス (více)

Středoškolačka Megumi přišla před rokem o svoji milovanou mladší sestru Ai, která se stala terčem šikany jejích spolužaček. I přes to, že den co den cvičila karate, nebyla schopna nebohou sestru ochránit. Proto si to také stále vyčítá a nemůže se zbavit myšlenky na to, že za její smrt může právě ona. Aby si vyčistila hlavu a pokusila se na temnou minulost zapomenout, přijme jednoho dne nabídku svých vrstevníků na výlet spojený s kempováním u řeky. Na první pohled poklidné slunné odpoledne se ale v okamžiku promění v peklo, a to když jejich skupinu napadne zombie. Návrat do civilizace však nebude jednoduchý. Někdo ukradl dodávku a ani mobilní telefon nefunguje. Jedinou možností zůstává dostat se skrze les do nejbližší vesnice a odtamtud zavolat pomoc. (EMIA)

zipacna

Chtěl jsem zkusit jaké to bude, když všichni pořád píší slova jako Troma, trash apod. Ale zjevně to není nic pro mě. V tomhle případě mě zaujali ještě ti zombíci, páč ty já rád. Ale styl humoru mě několikráte udělal vichr v žaludku a ty (prý záměrně) odpadové triky jsem taky špatně rozdýchával. Takže napříště už vím jaké to je, když vám z prdele leze parazit nechutného vzezření a napodruhé už stejnou chybu neudělám. ()

vozralec

Ideální pro příznivce fekálií všeho druhu. Herecké výkony si jednoznačně zaslouží nominaci na Oscara. Pouze dcérenka s noži byla v pohodě. Update: po dalším rychlopřehrání musím zvýšit na dvě hvězdy. ()

mimozakon

Myslel som si, že som toho už videl celkom dosť a ani japonská produkcia ma už neprekvapí... Zombie hraničiace s hentai, vyprznené slečny snáď do všetkých telesných otvorov, ktoré existujú. Fart-Jet-pack, filmové triky na úrovni základnej školy, z prdele útočiace rotačný červ z dun, ktorý s tým jeho mozočkom vypadá ako penis s elefantózou. Dúfam, že vzpomienka na tento "klenot" upadne rýchlo do zapudnutia. Pamätný moment filmu: ako si veľmi dali záležať na tom, keď v ju v poslednom súboji "zranila" lietajúca leukemická defka výrezom do školskej uniformy, aby bolo dokonale vidieť jej bradavku v každej nasledujúcej scéne. ()

Tritonek

strašná blbost, ale závěrečná fight scéna, kdy hlavní protagonistku zachrání při volném pádu turbo větry je pecková :D ()

Paulo.cz

Kupodivu jsem se na to dovíval až do konce. No ale nevím čím to bylo, asi jen zvědavost, jak úchylně zemře další a další septik-zombie. Jinak po stránce děje se na tom nedá nic hledat a taky nápad celého filmu je celkem zvrácený a ujetý. Jinak dávám alespoň nějaké procento z mé strany, protože na podobnou úchylárnu nenarazíte nikde jinde. 27 % (A taky mě celkem dostala ta porno hudba, která nám doprovázela akční scény) Děkuji pane Iguči, ale už nikdy více. ()