poster

Kryptonit!

 • italský

  La kryptonite nella borsa

 • anglický

  Kryptonite!

Komedie / Drama

Itálie, 2011, 98 min

 • DJ Kritik
  *

  Film vcelku o ničom a až na pár srandičiek je to celé len pozeranie na "pekné pohybujúce sa obrazy".(4.1.2015)

 • Malarkey
  ***

  Tradičně střelná italská komedie, která je opět víc dramatem, než komedií a všechno vtipné tvůrci vytahují blázny, kterých je ve filmu požehnaně. Až tedy na paní mámu, která si prožívá vcelku solidní peklo sama se sebou a s jejím okolím. Nicméně jak říká uživatelka Zazie. Tady se naskytne všechno, co dělá Itálii Itálií. Nic víc, nic míň.(21.9.2014)

 • Zazie
  ****

  Najdete tu všechno, co dělá italský film italským filmem: vášně všeho druhu, nevěru, rozbíjení talířů, prádlo vlající vysoko nad dlažbou uzoučkých uliček, všetečné sousedky... A taky frustrovanou ošklivou starou pannu, která uhání všechno, co nosí kalhoty. A páreček květinových dětí vyznávající každý módní trend. A pak nádhernou Valerii "Ramadu" Golino, které neuvěříte datum narození. Ale jednu věc tu nenajdete: blechy, které slibuje oficiální text distributora.. Místo blechami se otec snaží rozveselit malého Peppina kuřátky. Zřejmě ztraceno v překladu...(27.3.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace