poster

Zítra zemřeš

 • anglický

  Tomorrow You're Gone

 • slovenský

  Zajtra zomrieš

 • anglický

  Boot Tracks

  (neoficiální název)

Thriller / Akční

USA, 2012, 88 min

Režie:

David Jacobson

Scénář:

Matthew F. Jones

Hudba:

Peter Salett

Střih:

Stan Salfas

Scénografie:

Jennifer Klide

Kostýmy:

Carol Beadle
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  *

  88minut se neskutečně vleklo....škoda času(11.11.2013)

 • Wacoslav1
  ***

  Zase trochu zbytečný černý čísla. Jak už tu bývá zvykem, tak spousta opovrženíhodných ptákovin se drží z přehledem v modrý a někdy dokonce i nedej bože v červený barvě a tenhle jednoduchej a celkem přehledně natočenej přímočarej akčňák tu odpadujete jak o život... No co už já asi nejsem kompetentní to posoudit. Je fakt, že to působí místy hodně levným dojmem a akce mohlo bejt víc, ale jinak mě to nijak zvlášť nesralo tak proč to nezaokrouhlit na tři hvězdice a to průměrný hodnocení nedat že jo...55%(6.4.2014)

 • subic
  *

  Willem Dafoe hraje v čím dál větších sračkách...(7.11.2013)

 • kaylin
  *

  Stephen Dorff rozhodně není herec, kterého bych nějak významně vyhledával, ale podařilo se mi vidět v krátkém sledu hned dva filmy s ním v hlavní roli. "Officer Down" mě rozhodně nijak nepotěšil a pochyboval jsem o tom, že mě potěší "Tomorrow You're Gone". Co drželo moje naděje alespoň na nějaké úrovni, to bylo obsazení dalších rolí. Michelle Monaghan a Willem Dafoe jsou rozhodně herci, kteří mě zajímají a kteří dokážou vykouzlit postavy, které hned tak nezapomenete. Michelle mě nadchla ve filmech "Gone Baby Gone" a "Zdrojový kód", Willemu Dafoeovi se to podařilo ve snímcích "Spider-Man" a "Antikrist". Jenže ani skvělí herci nic moc nezmůžou, když je film celkově o ničem. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/tomorrow-youre-gone-2012-20.html(15.3.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace