Inescapable

Inescapable je thriller o zúfalom otcovi, ktorý hľadá svoju dcéru. Vydáva sa na Stredný východ, kde dúfa, že ju nájde, a zanecháva po sebe chaos. (nessbeal)

dr.fish

Úplně nevím co si o tom mám myslet. Většina diváků asi neví jak to v Sýrii chodilo a asi i chodí. Tudíž ani netuší, co všecko vlastně otec svým návratem riskuje. Není tam asi ani jasně naznačená jeho minulost, jak moc je vlastně persona non-grata a proč. Mám sice v informacích o Sýrii docela přehled, ale i tak jsem si říkal, že mohli říct lidem víc. Takhle je to vlastně jen film o hledání děcka, které by se ale mohlo  ztratit v libovolné bezejmenné totalitě a probíhalo by to stejně.60% ()

mimozakon

Moc som sa v tom filme stracal. Nie ze by som sa stratil v deji, ale nejakym sposobom som sa tam citil strateny. Inac to je standardna hladacia akia v policajnom state. Otec - zradca utiekol do Kanady, dcera chce zistit jeho minulost a tak sa vydava do Damasku. Tam ju jedna z tajnych sluzieb unesie po tom ako zistia, ktoze je jej otec.. a potom sa to uz odvija nejakym sposobom a postupne vysvetluje a odhaluje ale to by uz bol spoiler. ()