Má pekelná kočka

• Česko Moje kočka z pekla (více)

Odborník na kočky Jackson Galaxy pomáhá rodinám napravit jejich divoké společníky, od bláznivých koček, které rozbíjejí lidské vztahy, po ty, díky nimž majitelé končí v nemocnici. (oficiální text distributora)

black8

Must see pre všetkých, čo žijú s mačkami. Recepty na vyriešenie problémov s týmito šarmantnými tvormi sú jednoduché a opakujú sa v každom diele: hrajte sa s nimi, kryté záchody sú na hovno, keď chcete mačku upokojiť, žmurkajte na ňu a najlepší zbližovací prostriedok pre znepriatelené mačky je jedlo. Viac vám povie Jackson Galaxy. ()

xardix

Pořad s jediným poselstvím. Budete-li se ke kočce špatně chovat, bude se kočka chovat špatně k vám. Podíváte se do domácností lidí, kteří vlastní kočku, ale již nevlastní empatii a nejsou schopni z jejich reakcí poznat, co je jim nepříjemné. Svojí neschopností pak málem dojde k utracení zvířete. Kdyby se ke mě dotyčný choval stejně, taky budu mít nutkání ho pokousat :) ()

Liya

Velmi zajímavý námět a zpracováno asi tím nejlepším možným způsobem. Není to žádné mlácení prázdné slámy, naopak - informace jsou podávány jasně, věcně a srozumitelně a Jacksonovy rady jsou opravdu velmi užitečné. Máme kočky už velmi dlouho a ačkoli si troufnu říct že jim poměrně dobře rozumím, přesto některé věci byly pro mě novinkou. Např. důvod, proč kočka skáče nahoře po nábytku :). Teď už to vím, i to, jak moc je to pro kočku důležité. Je i milé vidět, jak se kočičí majitelé snaží udělat pro svou kočku maximum aby se ona s nimi i oni s ní cítili co nejlépe. Prostě moc fajn příjemný a užitečný pořad. Co se (nejen) koček týče, určitě platí, že člověk se má pořád co učit :). ()

Shiroko

Přijde mi to možná až moc předramatizované, myslím ty příběhy těch lidí, co by se stalo, kdyby tu kočku nenapravil. Jinak ale celkem slušný pořad a můžete se taky něco o kočkách dozvědět. Žádný zázrak, ale určitě když se nudíte doporučuji se podívat ()

DeRoyce

Velmi zajímavé téma ke zpracování, avšak v klasickém americkém duchu a inteligenci, je to ve vysledku šílená sračka, vpodstate nic neříkající o tématu.. absolutne tupá reality show.. ()

Freyia

Kočky naprosto miluji a je mi líto, když vidím lidi, kteří kočky mají, ale neumí se k nim chovat, anebo třeba problémy s nimy řeší pouze tím, že je dají pryč, nebo, že se odstěhují, nebo, že kočku šíleně rozmazlí a pak se nestačí divit. Sama mám dva kocoury, a tak se při sledování tohoto pořadu také ráda poučím. Já tedy dávám tomuto pořadu velký palec nahoru. :) ()

Evanlyn

Netvrdím, že to ten chlap s kočkama neumí, ale zabalit tuhle podle mě celkem dobrou show do balíčku ve kterém je ten člověk ve dne milovník koček a v noci hudebník mi prostě přijde jako blbost. A co má znamenat to pouzdro na kytaru, kterou sebou furt tahá. Tadyhle to podle mě image makeři dost přepískli. Je to až moc přitažené za vlasy. Na druhou stranu to s kočkama fakt umí. Oceňuji, že na rovinu říká, že ve většinou je to chyba majitele, a že prostě jen nedokáže porozumět potřebám své kočky. ()