Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Odborník na kočky Jackson Galaxy pomáhá rodinám napravit jejich divoké společníky, od bláznivých koček, které rozbíjejí lidské vztahy, po ty, díky nimž majitelé končí v nemocnici. (oficiální text distributora)

Recenze (27)

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Pri niektorých mačkách som mala naozaj pocit, že ich na zem poslal samotný diabol. A kto by to bol povedal, že taký veľký urastený pokérovaný chlapisko vie z diabolskej mačky "vykúzliť" rozkošné prítulné koťátko.. Ja osobne pri prvom pohľade na neho by som si povedala, či ide o vtip, pretože toho kočkonátora by som si predstavila skôr ako dákeho nerda... ale tak ten chlapisko predsa vzbudzuje väčší rešpekt a možno to funguje aj na mačky. ()

tahit 

všechny recenze uživatele

V tomhle pořadu objevuji nové a nové věci, které jsem až dosud o kočkách nevěděl. Když na to přijde, ono i těch koček přijde na povahu. Mám za to, že vědět, co se honí v takové kočičí hlavičce, hravé, inteligentní, problematické, svérázné, šelmovité, mazlivé není rozhodně jednoduché. Jackson je prostě kočkomil s otevřeným srdcem, nepochybně i kočičí duši rozumí. Koneckonců, kočka je jedinečná v tom, že není falešná, to člověk se chová falešně. A celkový dojem? Nemůžu jinak než pochválit, tam je o kočkách všechno! ()

Reklama

Vančura 

všechny recenze uživatele

Existence podobných bizarních formátů zvyšuje moji narůstající únavu ze současné televizní produkce, které podle mě došel dech už dávno, protože každý další pokus zaujmout pozornost diváka na mě působí čím dál víc odpudivě - a především nekonečně zbytečně. Proč bych měl koukat na takovou kravinu? Neexistuje jediný důvod - sledovat to chvíli snad může být zajímavé - pokud na to náhodou narazíte mezi znuděným přepínáním bídnou nabídkou českých televizí - ale velice rychle se dostavuje nekonečná nuda a sílící přesvědčení, že je potřeba přepnout na něco jiného, anebo dokonce se televize zcela zbavit, aniž by se člověk o něco připravil. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Kočky sice moc nemusím, ale tento televizní pořad se mi líbí. Sice kdyby Jackson Galaxy se svou visáží zazvonil u mých dveří, tak bych si myslel, že si ze mě někdo přišel udělat prdel, ale je vidět, že ve svém oboru je opravdu machr. Viděl jsem jenom pár dílů, ale i to stačilo, abych se přesvědčil, že někteří lidi by měli mít zakázáno pořizovat si domácí zvířata. Pokud se totiž majitelé bojí vlastních domácích mazlíčků, je to špatně a někteří aktéři by měli dostat pořádně přes držku. Chudáci kočky. Naštěstí se pro ně Galaxy snaží najít vždy to nejlepší… ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

I nám sa okolo rodinného domu motá jeden zástupca živočíšneho druhu felis catus. Nie je to žiadna pekelná kočka, ale prítulný a zvedavý mladý kocúr. Behá po záhrade, vyhrieva sa na terase, vysedáva v altánku... Mravčí, mňavká, stále by sa rád hral... Je to roztomilý zver, ktorého sme si obľúbili a pravidelne ho kŕmime. Neprejavili sa doposiaľ u neho žiadne divoké nálady či dokonca agresie ako u kočiek v tejto americkej zvieracej reality show. Ak by náhodou ku tomu v budúcnosti došlo (o čom silne pochybujem), tak budem vďaka odborníkovi na kocúriu psychiku Jacksonovi Galaxy vedieť ako sa ku tomu postaviť. *** ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama