Má pekelná kočka (TV seriál)

My Cat from Hell

Reality-TV

USA, 2011, 30 min

Alex Khaskin

V tomhle pořadu objevuji nové a nové věci, které jsem až dosud o kočkách nevěděl. Když na to přijde, ono i těch koček přijde na povahu. Mám za to, že vědět, co se honí v takové kočičí hlavičce, hravé, inteligentní, problematické, svérázné, šelmovité, mazlivé není rozhodně jednoduché. Jackson je prostě kočkomil s otevřeným srdcem, nepochybně i kočičí duši rozumí. Koneckonců, kočka je jedinečná v tom, že není falešná, to člověk se chová falešně. A celkový dojem? Nemůžu jinak než pochválit, tam je o kočkách všechno!(3.9.2017)

Zbožňuju kočičky, takže tenhle pořad si mě rychle získal. Když jsem viděla první díl, bála jsem se, že Jackson nebude říkat majitelům koček, když bude chyba na jejich straně, co dělají špatně. Naštěstí byl opak pravdou. Je to správnej chlap, který řekne, co je špatně, je slušný a přitom servítky si nebere. A jakým způsobem dokáže ukočírovat opravdu ty ďábelské číči je fakt neuvěřitelné... Nebo spíš je to uvěřitelné a říkám si, že ty majitele to nenapadne (protože ke svým kočkám se chovám stejně, jak je to on učí), ale je prostě potřeba aby jim to někdo ukázal a naučil je, jak si kočku vlastně vychovat v mazlíčka. Super pořad.(5.4.2013)

I nám sa okolo rodinného domu motá jeden zástupca živočíšneho druhu felis catus. Nie je to žiadna pekelná kočka, ale prítulný a zvedavý mladý kocúr. Behá po záhrade, vyhrieva sa na terase, vysedáva v altánku... Mravčí, mňavká, stále by sa rád hral... Je to roztomilý zver, ktorého sme si obľúbili a pravidelne ho kŕmime. Neprejavili sa doposiaľ u neho žiadne divoké nálady či dokonca agresie ako u kočiek v tejto americkej zvieracej reality show. Ak by náhodou ku tomu v budúcnosti došlo (o čom silne pochybujem), tak budem vďaka odborníkovi na kocúriu psychiku Jacksonovi Galaxy vedieť ako sa ku tomu postaviť. ***(29.3.2015)

• Mr.nachos

Chyba nebývá na straně zvířete, ale na straně lidí. Jako majitelka kočky vím, že pokusit se vycvičit kočku jako psa bývá nadlidský výkon, ale ne nemožný. Velmi ráda přirovnávám výchovu kočky k výchově dítěte. Má svoji hlavu a pokud nevíte co s ní, nechte vykastrovat kočku i sebe a svět bude ušetřen dalších pitomců.(27.3.2015)

• POciSEM

Neexistuje kočka která by se něco odnaučila nebo naučila kvůly hodným lidem u kterých jenom žere,sere a válí se.Proto vždycky přepnu na jinej kanál když se v bedně objeví to vyžraný plešatý prase co mudruje a předpovídá jak se zrovna ta či ona kočičta bude chovat.S jednim velkym střihem se mu to vždycky povede ale to bych uměl taky.Vlastně ne,s každou agresivní kočkou bych byl hotovej během 5ti veteřin.Jeho psí protějšek Cézar Milan sice taky neni žádnej můj oblíbenec ale aspoň přizná že si neví rady když je nějakej čokl totální magor.Tahle bečka ne,ta umí zázračně uzdravit a usmířit i lidi svojí jedinečnou schopností upreně a démonicky čumět.To asi jenom mě přijde že čumí jak když tlačí na hajzlíku.(1.9.2017)