Má pekelná kočka (TV seriál)

My Cat from Hell

Reality-TV

USA, 2011, 30 min

Alex Khaskin

Kočky sice moc nemusím, ale tento televizní pořad se mi líbí. Sice kdyby Jackson Galaxy se svou visáží zazvonil u mých dveří, tak bych si myslel, že si ze mě někdo přišel udělat prdel, ale je vidět, že ve svém oboru je opravdu machr. Viděl jsem jenom pár dílů, ale i to stačilo, abych se přesvědčil, že někteří lidi by měli mít zakázáno pořizovat si domácí zvířata. Pokud se totiž majitelé bojí vlastních domácích mazlíčků, je to špatně a někteří aktéři by měli dostat pořádně přes držku. Chudáci kočky. Naštěstí se pro ně Galaxy snaží najít vždy to nejlepší…(7.5.2015)

Je to zábavné, ale po pár dílech si všimnete, že majitelé koček si za to můžou většinou sami a tak chudák Jackson řeší vícekrát v podstatě to samé. Scéna v jednom díle, kterou nemůžu ještě teď rozdýchat: Rádoby matka: "Buď se to s tou kočkou vyřeší, nebo se s kočkou odstěhuju od manžela a (malých) dětí".(15.3.2015)

• Mr.nachos

Chyba nebývá na straně zvířete, ale na straně lidí. Jako majitelka kočky vím, že pokusit se vycvičit kočku jako psa bývá nadlidský výkon, ale ne nemožný. Velmi ráda přirovnávám výchovu kočky k výchově dítěte. Má svoji hlavu a pokud nevíte co s ní, nechte vykastrovat kočku i sebe a svět bude ušetřen dalších pitomců.(27.3.2015)

I nám sa okolo rodinného domu motá jeden zástupca živočíšneho druhu felis catus. Nie je to žiadna pekelná kočka, ale prítulný a zvedavý mladý kocúr. Behá po záhrade, vyhrieva sa na terase, vysedáva v altánku... Mravčí, mňavká, stále by sa rád hral... Je to roztomilý zver, ktorého sme si obľúbili a pravidelne ho kŕmime. Neprejavili sa doposiaľ u neho žiadne divoké nálady či dokonca agresie ako u kočiek v tejto americkej zvieracej reality show. Ak by náhodou ku tomu v budúcnosti došlo (o čom silne pochybujem), tak budem vďaka odborníkovi na kocúriu psychiku Jacksonovi Galaxy vedieť ako sa ku tomu postaviť. ***(29.3.2015)

• POciSEM

Neexistuje kočka která by se něco odnaučila nebo naučila kvůly hodným lidem u kterých jenom žere,sere a válí se.Proto vždycky přepnu na jinej kanál když se v bedně objeví to vyžraný plešatý prase co mudruje a předpovídá jak se zrovna ta či ona kočičta bude chovat.S jednim velkym střihem se mu to vždycky povede ale to bych uměl taky.Vlastně ne,s každou agresivní kočkou bych byl hotovej během 5ti veteřin.Jeho psí protějšek Cézar Milan sice taky neni žádnej můj oblíbenec ale aspoň přizná že si neví rady když je nějakej čokl totální magor.Tahle bečka ne,ta umí zázračně uzdravit a usmířit i lidi svojí jedinečnou schopností upreně a démonicky čumět.To asi jenom mě přijde že čumí jak když tlačí na hajzlíku.(1.9.2017)