Má pekelná kočka

(seriál)
  • Česko Moje kočka z pekla (více)

VOD (1)

Odborník na kočky Jackson Galaxy pomáhá rodinám napravit jejich divoké společníky, od bláznivých koček, které rozbíjejí lidské vztahy, po ty, díky nimž majitelé končí v nemocnici. (oficiální text distributora)

ric

Je to zábavné, ale po pár dílech si všimnete, že majitelé koček si za to můžou většinou sami a tak chudák Jackson řeší vícekrát v podstatě to samé. Scéna v jednom díle, kterou nemůžu ještě teď rozdýchat: Rádoby matka: "Buď se to s tou kočkou vyřeší, nebo se s kočkou odstěhuju od manžela a (malých) dětí". ()

Carol Pifková

Pri niektorých mačkách som mala naozaj pocit, že ich na zem poslal samotný diabol. A kto by to bol povedal, že taký veľký urastený pokérovaný chlapisko vie z diabolskej mačky "vykúzliť" rozkošné prítulné koťátko.. Ja osobne pri prvom pohľade na neho by som si povedala, či ide o vtip, pretože toho kočkonátora by som si predstavila skôr ako dákeho nerda... ale tak ten chlapisko predsa vzbudzuje väčší rešpekt a možno to funguje aj na mačky. ()

tahit

V tomhle pořadu objevuji nové a nové věci, které jsem až dosud o kočkách nevěděl. Když na to přijde, ono i těch koček přijde na povahu. Mám za to, že vědět, co se honí v takové kočičí hlavičce, hravé, inteligentní, problematické, svérázné, šelmovité, mazlivé není rozhodně jednoduché. Jackson je prostě kočkomil s otevřeným srdcem, nepochybně i kočičí duši rozumí. Koneckonců, kočka je jedinečná v tom, že není falešná, to člověk se chová falešně. A celkový dojem? Nemůžu jinak než pochválit, tam je o kočkách všechno! ()

Vančura

Existence podobných bizarních formátů zvyšuje moji narůstající únavu ze současné televizní produkce, které podle mě došel dech už dávno, protože každý další pokus zaujmout pozornost diváka na mě působí čím dál víc odpudivě - a především nekonečně zbytečně. Proč bych měl koukat na takovou kravinu? Neexistuje jediný důvod - sledovat to chvíli snad může být zajímavé - pokud na to náhodou narazíte mezi znuděným přepínáním bídnou nabídkou českých televizí - ale velice rychle se dostavuje nekonečná nuda a sílící přesvědčení, že je potřeba přepnout na něco jiného, anebo dokonce se televize zcela zbavit, aniž by se člověk o něco připravil. ()

Roseinka

Zbožňuju kočičky, takže tenhle pořad si mě rychle získal. Když jsem viděla první díl, bála jsem se, že Jackson nebude říkat majitelům koček, když bude chyba na jejich straně, co dělají špatně. Naštěstí byl opak pravdou. Je to správnej chlap, který řekne, co je špatně, je slušný a přitom servítky si nebere. A jakým způsobem dokáže ukočírovat opravdu ty ďábelské číči je fakt neuvěřitelné... Nebo spíš je to uvěřitelné a říkám si, že ty majitele to nenapadne (protože ke svým kočkám se chovám stejně, jak je to on učí), ale je prostě potřeba aby jim to někdo ukázal a naučil je, jak si kočku vlastně vychovat v mazlíčka. Super pořad. ()