Kdo přežije: Nikaragua (TV pořad)

Survivor: Nicaragua

Dobrodružný / Soutěžní / Reality-TV

USA, 2010, 45 min

Účinkují:

Jeff Probst

mafián co je na tom fyzicky lépe než průměrná žena, neskutečně bizarní krádeže, psychicky vyšinutá černoška - poslední afroameričanka v soutěži (z jedné), zvedání osmdesátilibrových psů, megadivné výlevy na kmenovkách, double quit a dementní blondýn... nejzkurvenější řada ve které v sérii retardovaných a nahodilých rozhodnutí odchází jeden zajímavý hráč za druhým, podpořena účastí největší píči v historii a korunovaná příšerným vítězem(24.3.2014)

• heyda

Pro mě jedna z nejhorších sérií. Aspoň, že se povedlo toto unapproved intro: http://www.youtube.com/watch?v=QRG26kj7VOQ&feature=results_video&playnext=1&list=PL23A897AF801DA065(8.4.2012)

• st.ranger

Tady už bylo vidět, jak seriál ztrácí dech a přišlo na řadu stříhání. Když bylo hlasování celkem jisté, bylo náhle změněno. Dokonce v reunionu bylo v jednom případě řečeno, jak se z jedné dvojice najednou stal odpadlíkem někdo zcela v daný okamžik nečekaný. A po několikáté v řadě zahořklá porota, jasným hráčem byl Sash. Ale tak jako třeba v Amazonii, když je plán, stačí vyhrávat imunitu a pak je výhra zaručena. Takže když to vyhrála Jenna, nejsem ani nijak otráven ale už vůbec ne nadšen. Zpočátku mi byla protivná NaOnka (píše se opravdu s velkým "O"), zvláště kvůli sterotypní gestikulaci afroameričanky z ghetta. Pak se na okamžik stala i zajímavá, dokud její uřvaná a sobecká nátura nevydržela podmínky na ostrově. A hodně mě bavil Marty, škoda, že to nedotáhl dál.(31.7.2013)

• Viktooorka

Mezi čekáním na novou epizodu 38. série si tak projíždím předchozí série. Zaměřila jsem se hlavně na ty, které si moc nepamatuji. Z této série jsem si vlastně pamatovala jen Brendu, pár obličejů, ale jinak vůbec nic. V průběhu sledování se mi občas cosi vybavilo a otázky typu: "Jak jsem mohla zapomenout na tu příšernou NaOnku :D." Měla jsem problém tuhle řadu (podruhé) dokoukat, ale chtěla jsem vědět, kdo vyhraje. S vítězem jsem pochopila. Survivor Nikaragua raději zapomenout :D Příšerný cast, příšerný vítěz. Vzkaz pro mé budoucí já: "Tuto řadu už si potřetí nepouštěj, nestojí to za to!" ;o)(27.4.2019)

Koment obsahuje spoilery! Nevím zda to není unáhlený, ale tahle řada patří rozhodně k mým třem nejvíce oblíbeným sériím, možná dokonce i se stupínkem nejvyšším. Konečně jsem se zase dočkal řady, kde se něco neustále dělo a líbil se mi také velmi zdařilý výběr soutěžících. Tahle řada má všechno, co by správná řada měla mít a to: dobrého vítěze, blázny, více lidí, kterým můžete fandit, vašemu oblíbenému kmeni se od začátku daří, nadupané soutěže a nečekané zvraty. To neustálé přehupování, kdy nic nebylo jednoznačně dané, mě mnohdy dohánělo k šílenství a proto se mi tahle řada hodně líbila, zásluhu na tom má především celkový vítěz, kterému jsem fandil okamžitě během prvních minut. Nejoblíbenější hráči: Fabio (jeden z mých nejoblíbenějších hráčů vůbec), Brenda, Sash. Nejméně oblíbený hráč: NaOnka (naprostý blázen, u kterého nechápu, jak může pracovat s dětmi). Oblíbený kmen: La Flor (jsem rád, že od začátku dominoval). Maximální spokojenost z této řady.(15.12.2012)

• - Spoiler: Hru vzdaly NaOnka Mixon a Kelly Shinn a přesto byly součástí poroty. To však nemělo u diváků pochopení, a tak byly pro následující řadu upraveny pravidla, kdy v porotě hráči, kteří sami ukončí účast v soutěži, aniž by k tomu byli donuceni zdravotními potížemi, nemusí skončit v porotě. (BLANIK.)

• - Jako jedna z odměn byl soutěžícím puštěn film Gulliverovy cesty (2010). (Attta)

• - V sérii Nicaragua byl poprvé představen tzv. Talisman moci, který kmeni, jenž jej vlastní, přináší výhodu v soutěžích. (VooDoo:*)