The Shoes: Time to Dance

Krátkometrážní / Hudební / Horor / Thriller / Drama
Velká Británie, 2012, 9 min

WillyMarks

Ideální námět na celovečerák. Zajímavý příběh a Jake je fakt frajer! Dokáže zahrát už asi taky všecko :) pan herec, pan zabiják :D ()

Pria

Tak jo, moje první reakce: "No do háje, co to jako je?" Pak jsem se na to koukla asi po týdnu, řekla jsem si, že když tam hraje Jake, tak to přece nemůže být tak hrozný. A pochopila jsem, že je to vlastně takové malé umělecké dílo. Přesně "ne ukecaný styl", nechává vás užívat si vlastně jenom tu náladu a pocity, které vyjadřuje. Takže nakonec 4*, na klip velmi slušné. ()

princesofpersia

Pointa tohohle videa se mi evidentně o pár kiláků vyhla, nicméně dávám 2* hvězdy za mé sympatie ke Gyllenhaalovi a jako videoklip se tenhle řadí přeci jenom k těm originálnějším. ()

Tercikkk

nejdriv jsem si rikala, ze za 3* hvezdy slusne, ale porad na to musim koukat dokola..to ze je videoklip?..uz poprve jsem se shanela po filmu..naprosto skvely..nejsem si zcela jista, proc zabiji, ale o to jim asi slo..Jake by byl opravdu dokonaly zabijak! :) ()

Idoviren

Jake jako okouzlujícího zabiják s rapírem, nebo fleretm, kdo by se staral, když s ním vypadá tak dobře. Hodně krve a nějaký ten sníh. Čí násilnické JÁ by nejásalo? ()