Co dál, Bene?

• Austrálie

Any Questions for Ben?

Komedie / Romantický

Austrálie, 2012, 99 min

Příjemné překvapení z Austrálie. Asi každý se dostane ve svém životě do stádia, kdy celkem vše vychází, ale taková ta vnitřní nespokojenost přetrvává. A přesně o tom je tento film. Doporučuji lidem kolem třicítky - singl. A samozřejmě i ostatním věkovým kategoriím. Mnozí se poznají. Mimo jiné je i výborný soundtrack.(10.8.2012)

• kocik1

Místy se ty modré oči Benovi i Alex blýskaly jako semafory. Teda kdyby se na nich krom zelené, červené a oranžové zavedla ještě jedna barva. Nechápu tu módu barevných čoček nebo co to je. Přirozené to však nebylo ani trochu. Stejně jako lidé v tomhle filmu. Prázdné oči, prázdný život a možná ne úplně prázdný film, jehož myšlenka se ale dokonale ukryla mezi spoustou balastu, žvanění a klasicky sladkým koncem.:-)(24.10.2014)

• MartinezZ

BOŽE! To měla být komedie? Po půl hodině jsem byl unavený, ospalý a bylo mi špatně. Ospalý z té nudy, unavený z idiotského scénáře a toho, že se vůbec nic neděje, a špatně mi bylo z hrozné těkavé kamery a toho vyobrazeného "cool" života a samých večírků a párty a reklamy a keců a pokusů o humor, který nebyl vtipný ani na papíře... HRŮZA! A to uběhlo teprve půl hodiny! A to nemluvím o blbém výběru "cool-aktuální" hudby a ani herci nijak nestáli za to. Dalších 45 minut bylo v rychlosti stejných a poté následovalo použití tlačítka STOP, ukončení přehrávače a smazání filmu. Jsem ochoten tomu dát jednu hvězdičku za...za... Ne, vlastně nejsem.(12.8.2012)

• Dubro

Totálne priamočiara a absolútne predvídateľná fraška, ktorú počin nazvať komédiou potrebuje enormnú dávku fantázie. A to pritom IMDb tam ešte fľuslo „romantická“. Smrdel som pred svojou flat TV až dve hodinky a to len z toho dôvodu, aby som odsledoval nejakého metrosexuála, ako sa dopracuje k „úžasnému“ finišu, ktorý mi bol jasný hádam už od úvodných tituliek. Obvykle podobné „geniálne“ myšlienky hodnotím troma hviezdami, avšak v tomto prípade, prihliadnúc na počet majstrov scenáristov podpísaných na danom veľdiele, zídem o schodík nižšie.(12.8.2012)

• slunicko2

Nepříjemný film. 1) Jeden z podle mne nepěkných rysů americké povahy je jejich po povrchu klouzající zdvořilé chování, které maskuje nezájem a lhostejnost. Kdo zná Američany, ví dobře, o čem mluvím. Děkuji tvůrcům filmu za poznání, že toto není výlučně americká vlastnost. Pověsti Austrálie v mých očích to však nedodá. 2) Pouze několik upřímných vět za celý film pronesly bakelitové necharismatické postavy včetně 31letého Joshe Lawsona (hlavní role Ben). 3) No a za těch pár pěkných panoramatických záběrů Melbourne dávám svou hvězdičku.(18.7.2014)