Reklama

Reklama

Co dál, Bene?

  • Austrálie Any Questions for Ben?
Trailer

Benovi je 27 a jeho život nemůže být lepší - úspěšná kariéra, přátelé, večírky, úžasná žena, nic, co by ho sráželo k zemi. Všichni mu závidí dokonalý život. Něco mu ale přesto schází. Když je sedmadvacetiletý brand manager z Melbourne Ben pozván, aby na své bývalé střední škole přednášel o kariéře, dá se znovu dohromady s někdejšími spolužáky – obhájkyní lidských práv Alexis, která právě pracuje v Jemenu, a Jimem, olympijských medailistou v lukostřelbě. Avšak všechny dotazy studentů jsou po přednášce směřovány právě na ně. Nikoho nezajímá, co takový brand manager vlastně dělá. Tento zážitek donutí Bena bilancovat, uspořádat priority a hlavně se konečně začít věnovat Alex, díky které poprvé v životě cítí opravdovou lásku. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Naprosto výborný snímek! Úplně jsem se vžila do děje a do celého příběhu, dokonce i do hlavní postavy - Bena. Přišlo mi, že jsem tak trochu jako on. Super život, ale nakonec o ničem. Konečně komedie, u které jsem se opravdu zasmála a bylo to i ze života, i trochu romantické a nepředvídatelné. Všechny postavy měli skvělé charaktery. Nemám, co bych víc dodala. Po dlouhé době opravdu příjemný film, který mě dostal! ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Nepříjemný film. 1) Jeden z podle mne nepěkných rysů americké povahy je jejich po povrchu klouzající zdvořilé chování, které maskuje nezájem a lhostejnost. Kdo zná Američany, ví dobře, o čem mluvím. Děkuji tvůrcům filmu za poznání, že toto není výlučně americká vlastnost. Pověsti Austrálie v mých očích to však nedodá. 2) Pouze několik upřímných vět za celý film pronesly bakelitové necharismatické postavy včetně 31letého Joshe Lawsona (hlavní role Ben). 3) No a za těch pár pěkných panoramatických záběrů Melbourne dávám svou hvězdičku. ()

Reklama

Dubro 

všechny recenze uživatele

Totálne priamočiara a absolútne predvídateľná fraška, ktorú počin nazvať komédiou potrebuje enormnú dávku fantázie. A to pritom IMDb tam ešte fľuslo „romantická“. Smrdel som pred svojou flat TV až dve hodinky a to len z toho dôvodu, aby som odsledoval nejakého metrosexuála, ako sa dopracuje k „úžasnému“ finišu, ktorý mi bol jasný hádam už od úvodných tituliek. Obvykle podobné „geniálne“ myšlienky hodnotím troma hviezdami, avšak v tomto prípade, prihliadnúc na počet majstrov scenáristov podpísaných na danom veľdiele, zídem o schodík nižšie. ()

kocik1 

všechny recenze uživatele

Místy se ty modré oči Benovi i Alex blýskaly jako semafory. Teda kdyby se na nich krom zelené, červené a oranžové zavedla ještě jedna barva. Nechápu tu módu barevných čoček nebo co to je. Přirozené to však nebylo ani trochu. Stejně jako lidé v tomhle filmu. Prázdné oči, prázdný život a možná ne úplně prázdný film, jehož myšlenka se ale dokonale ukryla mezi spoustou balastu, žvanění a klasicky sladkým koncem.:-) ()

MartinezZ odpad!

všechny recenze uživatele

BOŽE! To měla být komedie? Po půl hodině jsem byl unavený, ospalý a bylo mi špatně. Ospalý z té nudy, unavený z idiotského scénáře a toho, že se vůbec nic neděje, a špatně mi bylo z hrozné těkavé kamery a toho vyobrazeného "cool" života a samých večírků a párty a reklamy a keců a pokusů o humor, který nebyl vtipný ani na papíře... HRŮZA! A to uběhlo teprve půl hodiny! A to nemluvím o blbém výběru "cool-aktuální" hudby a ani herci nijak nestáli za to. Dalších 45 minut bylo v rychlosti stejných a poté následovalo použití tlačítka STOP, ukončení přehrávače a smazání filmu. Jsem ochoten tomu dát jednu hvězdičku za...za... Ne, vlastně nejsem. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama