Reklama

Reklama

Co dál, Bene?

  • Austrálie Any Questions for Ben?
Trailer

Benovi je 27 a jeho život nemůže být lepší - úspěšná kariéra, přátelé, večírky, úžasná žena, nic, co by ho sráželo k zemi. Všichni mu závidí dokonalý život. Něco mu ale přesto schází. Když je sedmadvacetiletý brand manager z Melbourne Ben pozván, aby na své bývalé střední škole přednášel o kariéře, dá se znovu dohromady s někdejšími spolužáky – obhájkyní lidských práv Alexis, která právě pracuje v Jemenu, a Jimem, olympijských medailistou v lukostřelbě. Avšak všechny dotazy studentů jsou po přednášce směřovány právě na ně. Nikoho nezajímá, co takový brand manager vlastně dělá. Tento zážitek donutí Bena bilancovat, uspořádat priority a hlavně se konečně začít věnovat Alex, díky které poprvé v životě cítí opravdovou lásku. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Naprosto výborný snímek! Úplně jsem se vžila do děje a do celého příběhu, dokonce i do hlavní postavy - Bena. Přišlo mi, že jsem tak trochu jako on. Super život, ale nakonec o ničem. Konečně komedie, u které jsem se opravdu zasmála a bylo to i ze života, i trochu romantické a nepředvídatelné. Všechny postavy měli skvělé charaktery. Nemám, co bych víc dodala. Po dlouhé době opravdu příjemný film, který mě dostal! ()

kocik1 

všechny recenze uživatele

Místy se ty modré oči Benovi i Alex blýskaly jako semafory. Teda kdyby se na nich krom zelené, červené a oranžové zavedla ještě jedna barva. Nechápu tu módu barevných čoček nebo co to je. Přirozené to však nebylo ani trochu. Stejně jako lidé v tomhle filmu. Prázdné oči, prázdný život a možná ne úplně prázdný film, jehož myšlenka se ale dokonale ukryla mezi spoustou balastu, žvanění a klasicky sladkým koncem.:-) ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Nepříjemný film. 1) Jeden z podle mne nepěkných rysů americké povahy je jejich po povrchu klouzající zdvořilé chování, které maskuje nezájem a lhostejnost. Kdo zná Američany, ví dobře, o čem mluvím. Děkuji tvůrcům filmu za poznání, že toto není výlučně americká vlastnost. Pověsti Austrálie v mých očích to však nedodá. 2) Pouze několik upřímných vět za celý film pronesly bakelitové necharismatické postavy včetně 31letého Joshe Lawsona (hlavní role Ben). 3) No a za těch pár pěkných panoramatických záběrů Melbourne dávám svou hvězdičku. ()

sitans 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvapení z Austrálie. Asi každý se dostane ve svém životě do stádia, kdy celkem vše vychází, ale taková ta vnitřní nespokojenost přetrvává. A přesně o tom je tento film. Doporučuji lidem kolem třicítky - singl. A samozřejmě i ostatním věkovým kategoriím. Mnozí se poznají. Mimo jiné je i výborný soundtrack. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Boh mi je svedkom, že som sa fakt snažil tomuto filmu porozumieť. Ale to sa nedá. Nvm či to je tým zbesilím strihom, alebo jehoživotom, ktorý ma absolútne nezaujíma, alebo tým, že tento snímok si ku mne nenašiel cestu. Neviem, rozhodne som ho len pretrpel, nepoňal, nepochopil, nezasmial som sa ani raz. Len za tie autá a pekné ženy chabá 1 z 5 ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama