Koncert hrůzy

• Itálie Un gatto nel cervello (více)

Absurdní, bizarní, děsuplné i masochistické - to všechno jsou přídavky, které si vysloužil tento filmový kousek ikony žánru pokleslých hororů Lucia Fulciho. Italský režisér v něm představuje sám sebe, režiséra totožného jména, kterému jeho filmy plné násilí už tak lezou na mozek, že ztrácí v reálném životě přehled o tom, co je fikce a co realita. Představy, které většinou Fulci do filmu nastříhal ze svých předchozích hororových kousků, konzultuje s psychiatrem, jenž mu rovněž asociuje sadistické monstrum. Jedná se o další pacientovu paranoiu, anebo před ním stojí skutečný masový vrah, který se Fulciho filmy dokonale inspiroval? (duklak2)

Rathalos odpad!

Koncert hrozy je extremne nudna zalezitost bez akejkolvek atmosfery,dopozeral som to len vdaka pretacaniu,talianska sra*ka,ktora patri do odpadu...:-) ()

helraiser

Naprostá povinnost pro všechny Fulciho fanoušky. Ve filmu si sám mistr zahraje sám sebe, to se prostě musí vidět. Navíc tu narazíme na spoustu odkazů k Fulciho starších filmů takže každý fanda musí chrochtat blahem navíc když celým filmem prostupuje takové množství gore. Paráda to se opravdu povedlo. ()

GameboyNES

Tohle mě moc nebavilo, sice gore byla poměrně slušná porce, kozy a kamzíky taky. Ale celé to bylo takové nemastné a vleklé. 48% ()

G04T

Ze začátku mě to skoro vůbec nebavilo, ono se to hlavně rozjede až od poloviny. Fulci nám tu servíruje jednu zásadní otázku - můžou filmy plné násilí za vraždy, které se na tomhle světě dějí? Odpověď je - Jasně že ne kurva! To dělá jenom TV Nova, že když někdo spáchá vraždu tak hned za to můžou hry a filmy. Samozřejmě existujou experti, který se fakt inspirují nějakým hororem, ale normální člověk tohle neudělá, to je jasný. Zábavná atmosféra, někdy je to dokonce i vtipný a co nejvíc na tomhle filmu cením je gore. Nestezuju si, jsem spokojen. ()

Pitryx

No, maskéři měli spousty práce a to je dobře. Bohužel v tom sice uniká děj, ale že by to bylo nějak podstatné, to se říci nedá. Zde šlo evidentně jen o to zasypat nás gore efekty, a trochou erotiky. Ergo si snímek na nic nehraje, je jaký je, a asi není pro každého. ()

MonarC odpad!

Tento film mě velmi zklamal. Může za to hlavně děj, který je skoro nulový. Celé je to nudné a bez atmosféry. ()

sibskyn

Tak na rovinu tohle je fakt strašnej shit, ale sakra hodně zábavnej. Je tady tolik gore, že by to vystačilo i na dalších 5 filmů. Fakt jsem byl mile překvapený a bavil jsem se! Takže je to strašná sračka, ale zábavná sračka. Jo a taky v kterým jiným filmu uvidíte jak kočka žere mozek? ()

Honzissis odpad!

Nudný nechutný horor postrádající špetku smysluplného děje. Herecké výkony nulové a ještě k tomu otravná hudba. Nemůžu jinak než odpad! ()