The Human Race

Skupinka osemdesiatich ľudí vytrhnutých zo svojich každodenných životov sa objaví na neznámom mieste, kde sú prinútení zápasiť o svoj život. Títo ľudia sú vybraní z rôznych etnických skupín, sú medzi nimi mladí i starí, športovci, zdravotne znevýhodnení alebo dokonca aj bezdomovci. Ak chcú prežiť, musia dodržiavať isté pravidlá, ako napríklad nevstupovať na trávnik, nezísť z cesty alebo neprestať súperiť na život a na smrť. Ak začnú porušovať pravidlá, zomrú. Osemdesiat boj začne, no len jeden človek preteky dokončí. Kto sa stane víťazom? (Steny94)

Ali-eN

Dlouho jsem váhal jestli to stahovat, ale nakonec jsem podlehl a mrknul se na to. Moc se mi to líbilo, děj je pěkně dynamický a ukazuje, jak i s málem peněz, dobrými herci a pěknou hravou kamerou se dá natočit zajimavý film. ()

Me.Plus.You.

Úplně blbí to nebylo. Zvědavost mě držela při životě, ale o to víc mě "mimozemský" konec zklamal. Určitě to nebylo rozpočtem, proč si myslím, že ten film mohl být zajímavější. ()

Allein4

Wow, překvapilo. Asi nejlepší béčkový film roku. Horor? To tak úplně ne, spíš akční sci-fi s pořádnou porní krve. Hodně se mi to líbilo a vůbec bych se nezlobit za sequel, prequel či jiný "quel".. ()

Neaera

Právě rozcvičující se hluchoněmá běžkyně se svým kamarádem, holka co právě vyhrála boj s rakovinou, válečný veterán a dalších cca 80 lidí se zničehonic objeví na začátku podivného závodu o svůj život. Pravidel je pár a navíc jednoduchých jako facka. Tak honem honem, jestli Vás někdo předběhne o 2 kola, zemřete. Nikdo nikoho rozhodně šetřit nebude. Film je koukatelný, taková nenáročná jednohubka. Rozhodně zajímavé, hlavně konec :) ()

Hektor.Troy odpad!

To bola pecka ako ju ten jednonohy nahanal!:):):)Neviem si predstavit sudneho cloveka,ze by hral v tych trapnych scenkach-to uz radsej natocit fekal porno,to by vas tak nestrapnilo:) ()