• Austrálie

Matt Fore

Marinho Nobre

Paul Hough, John Hough

• easaque

Tento styl filmů - kde skupinka lidí musí bojovat o holý život - stejně jako Battle Royale, vůbec nemusím. Smyslupnost se rovná nule a nemá cenu se k němu vracet. Ale je fakt, že v tomto je cítit tvůrčí zápal, kamera byla zajímavá a v neposlední řadě autor nemá s nikým slitování. Takže ho zavrhnu nebo ne? Při rozhodování mezi jednou a dvěma hvězdičkami dám tentokrát tu lepší známku. A kdo má chuť na vybuchující hlavy, ať jde do toho! [ PŘÍBĚH: 1/// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](19.12.2014)

• kinghome

Co jsem to zase viděl? Takovej ten film, který má být horor, ale je to komedie s hromadou krve. Vybuchující hlavy byli hezký, ale mohli to občas trochu pozměnit. Když se hodinu a půl koukáte na lidi o kterých nevíte nic a je vám úplně jedno co se s nimi stane, tak vás to po chvíli přestane bavit. Natočený to je strašně a herci jsou taky na hovno a přesto to není odpadový film, některé hlášky jsou fakt vydařený a ke konci to začne být zajímavý, hlavně hádka hluchých nebo poskakování po trávě na konci filmu bylo podařené. Takže jedna hvězda za vtipné momenty (i když nebyli úmyslné) a druhá za tu hromadu krve, kterou vážně nešetřili. Jinak konec nepotěší, ale ani neurazí.50%(2.2.2014)

• AlistairMir

No tak z tohoto snímku se dalo vytřískat podstatně víc. Proč tam bylo 80 lidí když stejně cca 70ti z nich prostě jen bouchne hlava? Čekal jsem spoustu různorodých smrtí, totální jatka, skupiny šílených lidí zuřivě bojujících proti sobě, pochybná spojenectví kde si každou chvilku někdo vrazí kudlu do zad (doslova) prostě brutální vyvražďovačku. Jediné co jsem viděl byl běhající pitomec ve žlutém trikotu jak pro lídra tour de France co obíhá lidi, kterým bouchá hlava a jeden jedinej gang pár tragédů co jsou schovaný vedle dveří a strkají na trávník vybíhající lidi, kterým pak bouchne hlava. Tolik k vraždám. Dočkáte se bouchnutí hlavy a pokud vám to nestačí tak tam dokonce zloměj vaz, nasaděj kravatu, uškrtěj drátem a umlátěj chlapa tak že není nic vidět. Paráda co? Brutalita nulová chápu že na efekty asi nebylo, ale sakra tak alespoň něco záživného a ne tohle. Postavy nudné kromě jednonohého a ke konci se dalo koukat na tu hluchoněmou, která ale do té doby musela každému pít krev jak tam u gestikulace furt skákala jak když dostává dvě stě dvacet přímo do pr... Divím se že mi z tohoto skvostu a hlavně z pro mě naprosto pitomého konce také nebouchla hlava. Asi jsem odolnej, ale jestli natočej pokračování tak se bojím že to už neustojím. Jedna hvězda za jednonožce a sexy zadek hluchoněmé.(31.12.2013)

Naprostá pecka,která mě totálně odrovnala a já ještě pár minut po konci filmu nechápavě čuměl s otevřenou hubou na dojíždějící titulky a říkal si tak to bylo kurva dost dobrý.A ještě ten samej den jsem si dal repete.Popravdě jsem film měl stáhlej už delší dobu a vůbec se mi do něho nechtělo.Až nakonec jednoho krásného dne(no zrovna moc pěknej nebyl)na něho došla řada.Začátek dost dobrej,jenže pak nastalo menší zklamání a obavy.Jéé bouchlá hlava.Dobrý.Další hlava,další hlava a já si řekl a kurva.Tak jestli tady budou jenom bouchat hlavy tak to bude pěkná nuda,protože opakovat pořád dokola stejný způsob smrti to se okouká a akorát znudí.Ale bouchání palic je jen vedlejší,protože tady jde hlavně o psychologii postav.Kdo jak se zachová v krajní situaci.A jak rychle se z člověka stává zvíře ochotné pro záchranu svého života udělat v podstatě cokoliv.Ale hlavně tady si jsou všichni rovni:dědek,beznohej,děcka,těhotná,hluchoněmí,...... No a ten konec jsem absolutně nečekal,takže je tou nejlepší třešničkou na dortu jaká jen mohla být.Sice je to béčko a nízký rozpočet je znát,ale i tak pro mě asi nejlepší film roku 2013.Hlavně kvůli tomu jakej jsem si myslel že to zas bude sračkovej film a on to je takový filmový klenot.Režiséra Paula Hugha neznám,ale myslím že jestli bude pokračovat tímhle stylem tak o něm ještě 100% uslyšíme.Jsem docela zvědavej jakej bude jeho další film.(1.4.2015)

• EvilPhoEniX

Holt tohle se moc nepovedlo. Human race trpí velmi nízkým rozpočtem a look filmu je jako z 90. let. Naštěstí se při filmu člověk příliš nenudí, neustále se něco děje, ale je to dost neuspokojivé a nepotěší ani gore, které je špatně zpracované a raději bych byl, kdybych ho neviděl. Závěrečná pointa však má něco do sebe, ale stále mám spousta nezodpověděných otázek. 40%(10.2.2014)