poster

Pušky, puky, pivo a psi

Dokumentární / Komedie / Sportovní

Česko, 2013, 77 min

Scénář:

Jan Novák

Kamera:

Adam Novák
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  ****

  O českém hokeji, pečených psech a politickém tlaku v době srpu a kladiva. 70 %(5.12.2013)

 • sator
  ****

  Prima retro vzpomínky...(3.2.2014)

 • Frajer42
  ****

  Poutavý dokument o nelehkém sportovním životě hokejistů v kompikované době. Docela mě potěšilo nahlédnout do tváří hokejistů, o kterých jsem pouze slyšel. Pivečko a cigarety byly na denním pořádku a když se zrovna nedařilo, tak jeden upečený pejsek dokázal zvednout morálku celého týmu. Nečekejte nějakou zázračnou informační hodnotu dokumentu. Spíše se jedná o takové humorné vzpomínání na nehumornou dobu. Nutnou podotknout, že velmi zajímavé vzpomínání.(2.5.2014)

 • Abes
  ***

  Dle třech povědomých slov v názvu jsem očekával sondu do nitra povahy české, dostal jsem ale popis (ne)jen hokejového režimu let padesátých až osmdesátých. Borci sypou z rukávů jednu historku za druhou, aťuž jde o příhody veselé nebo z pohledu životních osudů fatální, vzpomínají na ně s úsměvem na tváří a rázovitostí sobě vlastní. A generál? Tato potutelná a pitvorná postava tady vyčnívá jako Golonkova hůl zaražená v červené hlavě Ivanově... ale chvála bohu za něj.(12.10.2014)

 • dEst28
  ****

  Výborný dokument o armádním hokeji za komunismu podaný zábavnou formou, kde ale nechybí i smutná éra té doby a její popsání z pohledu hokejistů. Potěšili hlavně kladeňáci balík a čavar (Milan Nový a Vladimír Kameš).(16.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace