poster

Virus Attack (TV seriál)

 • Itálie

  Virus Attack

Animovaný

Itálie, 2011, 4x13 min

Režie:

Orlando Corradi

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

 • liskam
  *

  Opravdu málo věcí "pro děti" je dementnějších něž tahle slátanina. Raději si snad uříznout koule, než mít potomka, který by vyrůstal na takovýchto sračkách. Jedno slunce dávám za nápad používat viry namísto klasických emzáků. Za mě 25%(26.6.2013)

 • Allien.9
  odpad!

  Proboha.XD Já snesu ledacos, ale u sledování tohohle jsem vážně nevěřila, za co všechno je v dnešní době možné inkasovat honorář. I kdybych pominula příšernou animaci, nemohla bych jinak než jednu hvězdu z milosti/lítosti, neboť už tak geniální nápad je ještě navíc opepřen o úžasně "duchaplné" dialogy, které vypadají asi takto: "Musíte nám věřit." - "Proč bychom to měli dělat?" - "Vrátili jsme se, ne?" - (Na to konto se po sobě všichni zúčastnění podívají a pronesou jednotlivě "hmm...") - "To nic nedokazuje." - "Hele, lidi, musíte nám věřit." - "Proč?" - "Mohli jsme vás tu nechat. Vůbec jsme se vracet nemuseli." - (Na to konto se po sobě všichni zúčastnění opět podívají a pronesou každý své "hmm...") - "Ale..." - "věřte nám." - (Na to konto se po sobě všichni zúčastnění podívají do třetice, ale tentokrát neudělají "hmm...", ale "hmm...?"). No prostě konečná.XD(8.6.2012)

 • honajz2
  odpad!

  Tříleté děti to musí milovat, pokud vám je nad 4 roky a líbilo se vám to, styďte se...(26.6.2012)

 • cepice
  odpad!

  Na to se vážně nedá koukat. Zde je špatně úplně všechno, dokonce i dabing.(1.7.2013)

 • Frantisek.Fu
  odpad!

  5%(5.5.2018)

 • lubospoti
  odpad!

  Koukám, že se k Američanům a Japoncům v tomhle žánru přidali i Italové. Ale výsledek je stejně bídný, možná ještě horší. Stejně hloupé příběhy a animace je v porovnání s ostatní produkcí o stupeň níž.(21.4.2013)

 • honzik10
  *

  Klasický sobotní ranní seriál. Oproti celkem dobrým ostatním je tenhle na nic(29.11.2014)

 • Manarit
  odpad!

  Tohle si nezaslouží snad ani tu jednu hvězdu. Skutečně nechápu, jak tenhle paskvil někdo vůbec dokázal protlačit do televize. Animace je příšerná, čímž není myšlen vzhled postav, ale pohyb. Postavy se kymácí jak opilé, aby se neřeklo, občas se jim hýbou rty. Dialogy zřejmě psalo dítě nebo někdo silně pod vlivem, ty hlášky prostě nemohl zkazit jen špatný překlad. Během brzkých snídaní jsem dílů viděla již dost (bohužel) a skutečně to není záležitostí jen pár nepovedených kousků. Děj by možná mohl vykřesat nějakou myšlenku, ale scénář to prostě zabil. Díly jsem viděla v rozmezí začátku i konce naprosto namátkou a přesto se nějak záhadně děj vůbec neposouvá a pořád se děje to samé. Snad nejhorší seriál, jaký jsem viděla.(9.1.2014)