Reklama

Reklama

Barbie Girls

všechny plakáty

Obsahy(1)

Tři kamarádky vyráží strávit pár dní na venkov do domu, který patří rodině jedné z nich. Dámská párty se však záhy změní v krvavou lázeň a to ve chvíli, kdy rupne v „bedně“ jedné z nich… (SOLOM.)

Recenze (2)

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je ideální název pro horor. Úvodní titulky jsou ( jak jinak než ) v růžové barvě a jedou za doprovodu songu Barbie Girl od skupiny Aqua. Po úvodních titulcích nastává nudný tlachání, který bych klidně vypustil. Rada pro budoucí diváky. Pusťte si film třeba až od 5minuty. O nic zásadního nepřijdete. Po přečkání úvodní nudy přichází zvrat a film konečně dostává ten správnej náboj. Po finále ve sklepě nezbývá než dodat : Opravdová jako od Mattela. Je pravda že nejde o nic převratnýho a začátek neskutečně nudí. Ale zdejších 20% si to určitě nezaslouží. Popravdě jsou tady větší shit(y) který mají ( nezaslouženě ) daleko vyšší hodnocení. S klidným srdcem tak ode mě tahle Barbie dostane 3 hvězdy. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tři kamarádky vyráží strávit pár dní na venkov do domu, který patří rodině jedné z nich. Dámská párty se však záhy změní v krvavou lázeň a to ve chvíli, kdy rupne v „bedně“ jedné z nich…Nebýt té otravně nudné první polovině tohoto snímku, možná bych šel ještě o jednu hvězdu víc. Finální masakr s příchutí broků byl totiž docela slušný a mělo to i grády. No a finální sbírka lidských hlav „barbie“ ve stodole – dobrá práce. Jak už jsem však řekl, škoda té nudy ze startu… ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama