poster

The Helpers

 • USA

  No Vacancy

Horor / Thriller

USA, 2012, 78 min

Režie:

Chris Stokes

Kamera:

Miko Dannels

Producenti:

Zeus Zamani

Střih:

Harvey White
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MareT.
  **

  Spise bych rekl, ze to je ta pointa, ktera vsechno zahubila. Brutalita byla take samoucelna a stupidni chovani postav nabral novy level.(1.1.2014)

 • ARI50
  ****

  No nečekal jsem že to dokáže takhle dát atmosféru nahoru a horor bude pecka, wau spokojenost.(11.11.2018)

 • J*A*S*M
  *

  Nula nula nic. Řemeslně dostačující, ale jinak jedna velká otrava. Nejsympatičtější věcí na filmu je jeho krátká stopáž. Za to tvůrcům posílám ten jeden bodík, že sebekriticky zhodnotili, že mučit diváky déle už by bylo moc.(26.1.2013)

 • ricci.s
  *

  Skupinka idiotov je zatvorená v jednom moteli, ďalšia skupinka idiotov ich mučí, a to je vlastne všetko. Tak debilný exploitation, že to ani nie je možné (stále sú však aj väčšie kraviny, tak aspoň bodík). Mne to však pripadalo, ako keby sa režisér snažil napodobniť kvalitný motelový hororík "Vacancy", kto však čaká aspoň minimálne kvality tohoto snímku aj tu, môže rovno zamieriť o dom ďalej. Atmosféra či napätie úplne chýbajú, je to stokrát lacnejšie, postavy sú nesympatické úplne všetky, či už kladné alebo záporné, gore taktiež mínusové, pretože jedno amatérske odseknutie hlavy ma už sotva vzruší... no nenašiel som tu vlastne nič, totálna strela vedľa. Škoda, a to mám exploiťáky stále najradšej (1/10).(24.1.2013)

 • kaylin
  *

  Tady bych si dovolil znuděný a unavený povzdech hned na začátku, protože nic jiného si ani snímek nezaslouží. Na první pohled, v podstatě od první scény, je celkem jasné, jakým směrem se bude tenhle snímek ubírat a není to nijak hezké zjištění. Nedá se nic dělat, moderní trend hororů je prostě v tom, že se točí všechno, co už tu jednou bylo v domnění, že nový tvůrce přijde s něčím lepším. Nepřijde. Rozhodně ne v případě chudého snímku „The Helpers“.(6.12.2013)