Reklama

Reklama

Murimhaggyo

(seriál)
  • Jižní Korea 무림학교 (více)

Epizody(16)

K-popová hvězda a dědic čínského konglomerátu, oba s temnou minulostí, nastupují do záhadné školy s neobvyklými studijními osnovami. (Netflix)

Recenze (2)

Eratashi 

všechny recenze uživatele

Velmi romantické, vtipné, trochu akční, soutěživé a samozřejmě o těch vyšších ctnostech - poctivost, přátelství, víra i přinášení obětí. Moorim Institut byl založen na podporu míru. Moorim School je škola bojových umění. Příběh se však převážně točí o čtyřech studentech, jejichž náklonnost k sobě převyšuje pouhé přátelství. Za tím vším však je jedno velké tajemství školy a jednoho studenta. Naplní se však jeho osud? Ye-ji Seo je neuvěřitelně zajímavá herečka, její hlas je směsice melodií, její hraní je zábavné. ()

kubka4 

všechny recenze uživatele

Výborná novinka z korejské produkce. Ano, najdete zde sice mnoho klišé a předvídatelných momentů, ale Moorim School obsahoval téměř vše, co na seriálech tohoto typu zbožňuji - akce, napětí, zajímavé a charismatické charaktery a také sebeobětování pro ty, které milujeme nebo chceme chránit. Příběh má spád a rozhodně se u něj nebudete nudit. Sice jsem měl obavy ohledně toho, jak celá série dopadne, ale samotný konec vymazal veškeré pochybnosti a strach. I "párování" hlavních hrdinů a hrdinek vyšlo přesně podle mých představ. Mé nejoblíbenější postavy byli rozhodně Wang Chi Ang a Hwang Suh Ah, kteří mi přišli zajímavější, než Yoon Shi Woo a Son Duk, na které se příběh bohužel zaměřil mnohem více. Tím však neříkám, že by byli nějak špatní, pouze mi tak nepadli do oka... Abych se tu příliš nerozepisoval, tak na závěr řeknu pouze jednu jednoduchou větu: Moorim School rozhodně doporučuji všemi deseti, a pokud jste ho ještě neviděli (což je vzhledem k relativní čerstvosti pochopitelné), tak neváhejte a zhlédněte to. - 100% ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama