Šest ambiciózních studentů forenzních věd je na vzdáleném ostrově postaveno proti sobě, aby na této expedici mohli ukázat, kdo z nich má nejlepší předpoklady pro práci u FBI. Kapitán Veneziano a profesor Tomkins sem umístili mrtvoly, na kterých si účastníci této mise mají vyzkoušet to, co se ve školách naučili. Z mrtvol na ostrově se ovšem postupem času stávají zombie, a to co začalo jako boj o kariéru u FBI, se mění v boj o holý život. (cardinals)

Ondrew

Mno, tak akoze sorry, ale toto teda tvorcom fakt "nezeriem". Snad jedinou utechou v suvislosti s tymto filmom je fakt, ze jeho stopaz je k divakovi vskutku milostiva... Mat to este tak o cca 15 minut viac, tak by som uz asi vyletel z koze a rovno to cele vypol (pripadne rozkopal, len aby to SKONCILO), bez ohladu na to, ze by som netusil ako to cele dopadlo. Ano, je super, ze mame opat docinenia so zombie zanrom (da sa povedat, ze ide o jeden z mojich najoblubenejsich sub-zanrov v ramci hororov), no v tomto pripade mi to vsetko pripadalo akesi..... ani to neviem presne pomenovat..... az prilis ucelove? Pripadne... az prilis "prezombikovane" na to, co v reali mali jednotlive postavy na danom ostrove robit (t.j. vycvik rekrutov FBI). Okrem toho, zombici na mna vlastne ani neposobili nejak EXTRA odpudivo... Ono totiz dane "entity" vlastne ani ako zombici velmi nevyzeraju. Fajn, zamaskovani su pomerne dobre, no napr. ja si takto hnijucu zivu mrtvolu predsa len nepredstavujem (nie ze by som mal chut niekedy podobnu "bytost" stretnut v reali ;)). Skratka, to uz si radsej znova pozriem vsetky 4 serie serialu "Walking Dead", nez aby som uznal, ze prave TENTO FILM patri k nejakej zombikovskej "elite". Pre mna je prave tato snimka smutnou ukazkou toho, ako sa da TOTALNE PREMRHAT zombie potencial, ktory ma kazdy podobny film vzdy v talone. Zial, tento film si to kompletne presral a uprimne povedane som dakoval snad vsetkym znamym bozstvam za to, ze uz konecne vidim zaverecne titulky... Takze, fakt neviem. MOZNO ciste hypoteticky, s oboma ocami prizmurenymi, by som aspon tu jednu projekciu odporucil ludom, ktori patria medzi "zombie-pozitivnych", no i to robim velmi nerad. Pre mna je tento vytvor hodny maximalne tak hodnotenia 35%. ()

sew810

Kouzlo nechtěného bylo, že jsme se s manželkou smáli při scénách které měly být napínavé. Na ulož.to jsou k dvd ripu ptpower dokonalé titulky. Doporučuji k zábavě s kamarády. ()

migl odpad!

Ďaľší nízkorozpočtový zombie brak a najhoršie na tom je že podľa konca-nekonca to vypadá na pokračovanie. Uvažujem že aj ja svojou nevyužitou(ježíškovou) HD kamerou natočím podobný "skvost".Naverbujem 10-15 bezdomovcov(ušetrím na maskách) kúpim im 20 fľašiek jabĺčkového vysokootáčkového vína a nejaké špekáčky ako občerstvenie+honorár. Nájdem vhodné miesto pre nakrúcanie svojho "veľediela",najlepšie nejakú starú opustenú fabriku alebo ich naženiem na Žitný ostrov a môže sa ísť točiť. Keď nenastanú komplikácie z "hercami" a budem striktne dodržovať prísun "pitného" režimu,tak za deň-dva môžem "nasekať" aj 3-4 pokračovania takýchto "hororov":)) ()

musolini

Tak mě přišlo,že film měl dva režiséry,první polovina filmu nestála za nic,žádný děj,spád a ani herecký výkon,jako když jeden poskok zakopne na trávě a upadne do"bezvědomí" tohle není ani na jednu hvězdu.Druhá polovina filmu je jiný kafe,že by ta výměna režiséra?najednou film nabere vše co má mít béčkovej film,"zombíci" jsou pěkně nalíčení a světe div se,je to najednou i napínavý a zajímavý,pak jsem se u toho bavil a byl jsem zvědavý,jak to dopadne.Tak teda nevím,buď se režiséři vyměnili nebo to přestal hulit. ()

Allein4

Skvělý Michael Shanks stále ne a ne prolomit ledy, a tak stále hraje v nízkorozpočtových béčkových filmech. Je to škoda, protože je to skvělý herec. A teď k filmu - extrémně špatná kamera, (i na přelom 70. a 80. let) mimořádně hrůzný střih, mizerná režie, naprosto šílená hudba. Oproti tomu uvěřitelné a kvalitní herecké výkony, dobrý námět, svižná zápletka a napětí do posledního momentu. Co víc dodat? Snad jen "ok, šlo to, ale už nikdy více". ()

snupko13 odpad!

Každému podľa jeho gusta, ale toto bol ozaj horror, že som to vôbec dopozeral. Skôr z poctivosti a zvedavosti, ako sa dá za pár šupov natočiť niečo také. Strašna amaterina, neviem niekto tu chváli masky, ale to asi musel sa na to dívať cez miečne sklo, lebo tie masky zombie boli "všeho všudy" podľa mňa zlátané z obväzov a s rukavicami na rukách. Už keď nemám náklady na slušný vzhľad, tak sa snažim zaujať aspoň niečim netradičným, napríklad dobrým príbehom. Tu však o tom nemôže byť ani slovo, použité bolo snáď každé trápne zombie klišé z 80tych rokov, ktoré môže zaujať akurát starých WHS-károv. Zainteresovaní "hrdinovia" sa správali ako totálny idioti, akčné scény o ničom, ach strašné. Nabudúce sa radšej budem nudiť pri Walking Dead. ()

v0jt1s3k

Na tři hvězdy to nemá, na to je to moc blbé. Měl jsem za to, že zakopávání na rovince a upouštění zbraní na zem bez příčiny má žánr za sebou. Kupodivu to je koukatelné, má to slušnou atmosféru a zombie jsou dobré i bez efektů. Ale ten scénář, střih kde postavy mění dost výrazně místo, nelogické chování.....snad příště ()

Fritaaa

Nechápu, jak tu může být tento film tak podhodnocený. Určitě se nejedná o prvotřídní kravinu a z té kopy zombie hororů je toto bezpochyby jeden z těch lepších. Já se nenudil ani chvíli, rozjezd byl stejně záživný jako akce a celé to hezky odsýpalo. Konec přišel před tím nejlepším a upřímně to mám rád - kdy je závěr plně v režii diváka. Nenechám se strhnout pouhými 46%, za mě v tomto žánru spokojenost! ()

PORTER44

Skoro stará klasika,šest studentů na ostrově a pár zombie a zabíjačka začíná.Efekty nic moc,herecké výkony taky nic moc a nejhorší bylo prostředí jako kdyby to natáčely tady za barákem na louce,žádné vizuální efekty spíše špatná kopie zombie filmu. ()

Googooplexer odpad!

Nechýba obligátne ťahanie čriev, škrekot jak pri rezaní vajec a trhanie červenej silikónovej kože s visiacou červenou špongiou predstavujúcou "mäso". Ale inak veľmi kvalitne natočený odpad. Ešte 5 dolárov v rozpočte naviac a vyhralo by to odpadscara. Celým filmom sa ťahá rovnaká atmosféra ako v mojej prdeli. ()

Traktorista

No začátek byl dost slabej a opravdu jsem si první třetinu filmu přál, aby některý postavy konečně dostaly do držky, jak moc byly otravné. Pak se to ale rozjede, masky a efekty jsou udělané velice dobře. Samosebou to sem tam drhne, ale jinka celkem příjemné překvapení. Neočekával jsem mnoho a dostal jsem více .) Otevřený konec to už je dneska klasická hovadina na konci každého podobného filmu, ale zde bych pokračování uvítal .) ()

entokr odpad!

Béčkovka jak něco. Na tohle se nedalo koukat. Celej film jen řev, zombíci vypadaj jak kdyby někomu omotali hlavu do mokrýho hajzlpapíru ze školních záchodků, co dokáže nastrouhat zadek... No příšernost. Režisér spoléhal, že ten film zachrání pobíhající kočička se sexy rozcuchem, která se tváří velmi odhodlaně a vesměs se netrefí ani z jedhého metru někomu do palice... Musí vystřílet celej zásobník a ještě prd zabije... Další šikula jede autobusem jak magor i když nevidí a číča u zadku mu řve ať zpomalí, to mu ale nezabrání, aby celej autobus vysypal na prvním výmolu... Když už byl ten film tak blbej mohli bejt aspoň hrdinové na vyšší inteligenční úrovni zvlášť když tam šli na příjímačky k FBI... Celej film sem sledovala, kdy už to skončí, nemám ráda věci nedotažené do konce a tohle se nedalo po každé osmiminutovce sem usínala víc a víc táhlo se to jak nekonečnej sopel z nosa a stálo to za starou belu. Rozhodně nedoporučuju a těším se až natočí někdo něco konečně dobrýho... ()

vrch07256732

Skutočne mi už lezú na nervy Zombie filmy - výsledok úbohej predstavivosti producentov scenáristov a režisérov - máme rozpočet na horor - hurá natočíme niečo o Zombie! ALE ako tu už niekto spomenul začiatok mal skutočne dobrý rozbeh, ponuré prostredie, postupné budovanie atmosféry, dokonca aj prebudenie prvého zombíka malo svoj rajc - normálne miestami som mal nervy ako struna. Potom zombíci začali pobehovať ako na altetických závodoch (čo už samo osebe je síce originálny prvok ale kravina) a začala tuctová negustiózna vyvražďovačka. Posledné minúty som len úporne čakal na titulky. A dočkal som sa vrátane otvoreného (dosť dementného) konca. 2 hviezdy skutočne za rozbeh filmu. ()