The Canyons

Tim Silano

Kostýmy:

Keely Crum
  • SaNcHeZ_cz

Popravdě musím říct, herecký výkon Jamese Deena (ze kterého jsem měl největší obavy) mi přišel jako jedna z těch nejlepších věcí na tomhle snímku, ne že by ten výkon byl nějak vyloženě dobrý, jen není úplně matérský, jako je tomu u ostatních. Nejenom dalších pornoherců ale i jako třeba celá slavná Lindsay Lohan. Jinak ale v podstatě film o ničem. Zpracování jako soft porno, místy solidně otravné užívání subjektivní kamery a v podstatě film tak trochu o ničem.(21.8.2013)

• zbyshek

Dvě hvězdy za dvě největší hvězdy filmu,a to je pár výběžků na hrudi Lindsay Lohan. Jinak se tam nic zajímavého ani zmínky ucházejícího nevyskytovalo. Herci nesympatičtí a nepříjemní jak předčasný buzení, celkově to bylo takové laciné, herecké výkony opravdu nebyly chloubou tohoto díla, spíše naopak. 20%(21.3.2014)

• JohnnyD

Podľa Breta Eastona Ellisa príbehy a odpovede nie sú podstatné, podstatná je atmosféra. V roku 2010 sa pokúsil napísať svoju prvú "plot-driven" novelu - Imperial Bedrooms - a hodnotiť iba čisto príbeh, tak to bol hrozný deus ex machina konštrukt (chvalabohu kniha je o niečom úplne inom ako o príbehu). Čo je ale šokujúce, o tri roky neskôr prichádza s filmom, kde neskutočne vykráda Imperial Bedrooms. Bohužiaľ filmové plátno nie je papier knihy a písať film a písať knihu je niečo úplne iné a tak i The Canyons sú na rozdiel od dusného a intenzívneho Imperial Bedrooms iba konštruktom bez hlbšej myšlienky a s okato deravým nezaujímavým príbehom. Verím, že mu scenár riadne osekali a verím, že za to môže aj mizerná réžia (tie ulice L.A. sú fakt také mŕtve?), no neverím, že to bol niekedy dobrý scenár. Postavy a dialógy sú ploché - nie plytké a vyprahnuté ako postavy jeho kníh - ale odfláknuté, nevýrazné a schematické. Navyše tu chýba jeho typická satira, takže plochosť postáv o to viac vyniká. A taký je celý film - k smrti schematický a prázdny a pre toho, kto čítal Imperial Bedrooms aj nepochopiteľne sebavykrádajúci. Vďaka bohu aspoň za tú Lindsay Lohan. PS: Nolan Gerard Funk je najhorší herec, akého som za veľmi dlhú dobu videl!(19.4.2014)

Thriller, který se evidentně inspiroval u klasiků žánru, ale v konečném důsledku působí jako jejich napodobování. Trochu mě šoknulo, když jsem si v duchu říkal, že je to jako kopírování B.E. Ellise a nyní zjišťuji, že je autorem scénáře. Dalo se na to dívat s prokládáním erotických scén a poprsí Lindsay Lohan, ale jde o tuctový thriller, kterých můžeme v lepším či horším obsazení vidět tisíce. Zneklidňuje mě skutečnost, že se mi zdá, že nejlepší výkon předvedl ze všech zúčastněných pornoherec Deen.(2.10.2016)

• kaylin

Film, kde se v hlavní orli objeví celkem známý pornoherec, navíc film od člověka, který má na svém kontě velmi zajímavé filmy (remake "Kočičí lidé") a scenáristicky se podílel ještě na zajímavějších ("Zuřící býk" nebo "Taxikář"). Zní to trochu nebezpečně, ale ukazuje se, že angažování pornoherce nemusí být vůbec problém. Problém jsou jiní, kteří si říkají herci, no a nakonec i scénář, který si hraje na velký, napínavý thriller, kdy ale napětí je vytvářeno jen hudbou a tím, že je zde nějaké to násilí. Vše spíš mimo scénu. Lindsay ukáže prsa, ale tak na to už jsou asi všichni zvyklí.(14.1.2014)

• - Film byl natočen za 21 dnů. (Patw)

• - Magazín Vanity Fair zveřejnil článek, ve kterém napsal, že Braxton Pope, producent filmu THe Canyonh, ve kterém si zahrála Lindsay Lohan, obviňuje Lady Gaga z toho, že právě kvůli ní vznikaly při natáčení různé problémy, které byly spojeny s hlavní hvězdou filmu, herečkou Lindsay Lohan. Gaga se s Lindsay seznámila loni, když obě pobývaly v hotelu Chateau Marmont v Los Angeles. Stejně staré slečny si ihned padly do oka a staly se s z nich kamarádky. Společně navštěvovali bujaré večírky, v důsledku čehož byla Lindsay unavená. Magazín Vanity Fair napsal: "Byl tam jeden natáčecí den, kdy jsme natáčení museli přerušit - což byla, upřímně řečeno, vina Lady Gaga, která s Lindsay v hotelu Chateau ponocovala až do časných ranních hodin. Taková je prostě Lindsay. Asistentka Lindsay mě další ráno informovala, že Gaga se chtěla ten den přijít podívat na natáčení, ale Lindsay seděla vyřízená v kavárně, kde jsme podle plánu měli točit jednu scénu, ale nemohli jsme pokračovat. Bylo nám řečeno, že Lindsay trápí bolest ucha a že má zánět vedlejších nosních dutin. Její osobní doktor se pohyboval po restauraci. Udělal předběžnou prohlídku a prohlásil, že je Lindsay nemocná. Šla tedy zpátky do svého hotelového pokoje a my jsme museli poslat všechny ostatní na další natáčecí místo." (Dlee)

• - Snímek byl údajně kvůli problémové herečce Lindsay Lohan odmítnut na filmovém festivalu v Sundance. (Dlee)