Slov netřeba, stejně byste je pro smích neslyšeli. Elixír quebecké zábavy... Kanadský cyklus němých skečů viděli diváci poprvé v roce 2011. Prakticky okamžitě si získal oblibu po celém světě, vysílal se například v Itálii, Španělsku, ale také v Indii, Řecku či Brazílii. Každou epizodu tvoří krátké humorné scénky o délce patnácti až devadesáti vteřin, kde se opakují v zásadě čtyři hlavní tematické okruhy a kde uvidíme v různých rolích tři herce a tři herečky. (Česká televize)

Anianna

Na co si to hrajeme? Jakou intelektovou laťku si před sebe stavíme? Proč? Já se bavím. Kvůli vysokoškolskému diplomu a hodně vysokému IQ nebudu zatracovat produkt, který mě dokáže rozesmát. Nebo možná právě proto. ()

thomasnikrs odpad!

Už jsem v životě viděl opravdu hodně, ale tohle předčí i tak ubohou Partičku. Tohle by snad nemohli pouštět ani v Jedličkově ústavu nebo v Bohnicích. Kdyby šly dát hvězdičky do mínusu, tak tenhle pořad opravdu klesnul na dno prehistorických žabích sraček. ()

MorraEddie

Některé scénky jsou opravdu k popukání,naopak některé jsou nudnější a maximálně vám na tváři vyloudí menší úsměv,ale i tak se jedná o povedené skeče,které pobaví a to beze slov. ()

WhiteKokser

Spíš trapné než zábavné. Pár scének ušlo, ale většinu pořadu jsem se nezasmál. Určitě se najdou lepší pořady ať už Velkovlak či Hale and Pace ()

gurmanfilmu

Nejlepší je, když parodujou klasickou stylizaci a atmosféru běžně poznanou třeba z filmů a pak na závěr přijde pointa, která už si na nic nehraje. Většinou je dost nablblá, ale zato odzbrojující. Bohužel někdy nablblá až moc. ()

tulen

Kanadský humor je asi trochu jiný než náš, aspoň já se jen občas pousmál, ale u většiny skečů jsem se nudil a nebo se divil se jak naivní nebo trapné vtipy mi autoři předkládají ... Celkově slabé. ()

Iroquois

Viděl jsem jeden díl a není to zrovna můj šálek jedlé sody. U dvou skečů jsem se možná i pousmál, tak dávám nadsazené dvě hvězdy s tím, že pokud to po dalším díle bude podobné, půjdu na jednu. 35 % ()

teckax

Pořad z kategorie "miluješ nebo nenávidíš". Já určitě patřím o skupiny milovníků této kanadské partičky. Jejich humor mi sedí a projev herců odpovídá požadované úrovni trapnosti jednotlivých scének. Hvězdičku odebírám jenom kvůli upadající úrovni humoru s novými řadami/díly pořadu. ()

jeany23

Některé skeče jsou geniálně jednoduché / jednoduše geniální, jiné spíš trapné, ale ve výsledku to je nenáročná zábava, která neurazí. ()

Potjoc

Humorem mi připomíná Mr. Beana. Ve smyslu to, že se tam vůbec nemluví a gagy jsou hodně jednoduché a ne promyšlené s nečekaným koncem, i když pozdější řady už mají promyšlenější. ()

sun.eagle

Sice jsem to nepočítal, ale momentů kdy jsem se opravdu zasmál bylo jako šafránu. Slabota, žádné sice vyloženě trapné skeče ale jen opravdu zoufale nevtipné. ()

padlar

Některé skeče jsou vynikající, některé průměrné a některé naprosto pitomé. Takže ve výsledku průměr. ()