poster

Rychle a hlučně (TV pořad)

 • Česko

  Rychle a hlasitě

 • USA

  Fast and Loud

Dokumentární / Reality-TV

USA, 2012, 60 min

Režie:

William Martens

Producenti:

Paul Baker

Střih:

Bryan Kregg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FFilipCZ
  *****

  Ještě o parník lepší, než Texas Car Wars a téměř srovnatelné s Counting Cars, především díky neskutečně příjemné a sympatické dvojici z Gas Monkey Garage. Jinak nemám, co víc dodat. Další perfektní pořad o přestavbách a úpravách klasických amerických aut, které zbožňuji.(12.3.2014)

 • F.man
  ****

  Ježiš maria, já od nich chci nějaké auto. Jakékoli. Prosím. Moc.(13.10.2014)

 • Marcos
  ***

  Ve svém druhu pořadů nepatří ke špičce,přesto má co nabídnout. Zajímavá dvojice majitelů firmy Gasmonkey,úprava klasických aut hlavně z 50tých a 60tých let. Úpravy nejsou nijak extrémní,spíše se zaměřují na detaily a zbytek odpovídá názvu. K tomu tipická atmosféra jihu USA,silné motory a slunné počasí. Fanouškům amerik určitě doporučuji.(13.3.2014)

 • hallelluja

  Videných cca 10 minút, ktoré okamžite zaraďujem k nezabudnuteľným: Chlapci Richard a Aaron súrne hľadajú účtovníčku do svojho podniku. Do užšieho výberu sa dostala kozatá cicuška, ktorej to "na strednej s tými číslami celkom šlo...", konkurenciu jej robí vlastná sestra jedného z majiteľov, ktorá sa náhodou (!!!) o konkurze dozvedela. Znechutený Richard má vo veci jasno: "Snáď si nemyslí, že keď má vzdelanie, prax a je to moja sestra, tú prácu dostane."(30.8.2014)

 • Wiikii
  ****

  Jestli očekáváte, že tato sympatická dvojka a spol. budou dělat přenadupaný hot rody, tak Vás zklamu. Někdy sice udělají nadupanej hot rod, někdy krásně zrestaurují, ale nejčastěji jen auta otočí pro výdělek. .. Leč jak už jsem řekl sympatická dvojka, která poráží kde jakou TV show o předělávání vozů. .... HODNOCENÍ: 75% (4*)(7.5.2015)