Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (1 309)

plakát

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017) 

Avengers vedení Kapitánem jsou sice taky frajeři, někdy ale až zbytečně přílišní klaďasové. A možná právě proto jsou Strážci Galaxie v obou zatím natočených kapitolách tak osvěžujícím bijákem. Tahle banda má totiž k vážnosti hodných hrdinů na světelné roky daleko. A proto mě taky vesmírná anarchie, skvělý humor a skvěle vykreslené postavy baví v celém rozlehlém Marvel Universu pravděpodobně nejvíc. Jestli bych mohl někde poprosit: více Petera Quilla a jeho ulítnuté bandy antihrdinů! Jo a ten soundtrack? Pecka za peckou! You shouldn't have killed my mom and squished my Walkman.

plakát

Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál) 

Lepšího seriálu není. Stačilo jen nakouknout do životů Dona, Peggy, Peta, Betty, Joan, Rogera, Megan a nemohl jsem jinak. Láska na každý pohled. People were buying cigarettes before Freud was born.

plakát

Příběh služebnice (2017) (seriál) 

Distopie, kterou si sice a priori nedokážu příliš představit, přesto ale dokáže být mrazivě reálná. Stejně tak na ni naroubovaný příběh – někdy sice až příliš tlačí na pilu, v konečném důsledku, ale na nervy brnká parádně. Penny aka Elisabeth Moss aka Offred do toho všeho navíc zapadá na jedničku a člověk to prostě tak nějak prožívá s ní. Snad jen těch hipsta zpomalovaček by nemuselo být tolik. To jsou ale v konečném důsledku jen detaily, na třetí sérii se vážně těším. I don't need oranges. I just need to scream.

plakát

LEGO® Batman film (2017) 

Je dost smutné, že ten nejlepší film s Batmanem začátku 21. století. je z LEGO univerza. Na druhou stranu, pro tvůrce je tohle ta nejlepší pochvala. Dobrý to je. Fakt.

plakát

Rogue One: Star Wars Story (2016) 

Nope, tohle na mě nefungovalo. Škoda, téšil jsem se jak malej Jarda. Možná právě proto.

plakát

Buchty a klobásy (2016) 

Jako jo. Jen záleží jak moc vysoko máte laťky nevkusu a trapného humoru. Tohle je totiž fakt úlet. Skvělý nápadů a fórů je tam ale přehršel. A za ně úplná spokojenost.

plakát

A Fantastic Fear of Everything (2012) 

Míň by v tomto případě bylo víc. A Fantastic Fear of Everything má několik skvělých nápadů, které by vážně stálo za to rozvinout. Místo toho se ale pořád přidávají bizadnější a bizarnější situace, úlet střídá úlet a najednou je z toho dort Pejska a Kočíčky. Škoda. Well, actually, writers and serial killers are very similar. They're practically brothers.

plakát

Sněhulák (2017) 

Kdyby to byl televizní film pro nedělní odpoledne, asi by mě to nijak neurazilo. Na kino ale ani náhodou. Napínava detektivka? Símvás. Charismatická, hluboká hlavní postava? Ani náhodou. Atmosferický sever? Kdeže. Nic z toho.

plakát

Rychle a zběsile 8 (2017) 

Disclaimer: Na popcornově-testosteronovou zábavu téhle série jsem přistoupil dávno. Rád. Nic proti ní. Tady to ale nefungovalo. Blbej záporák, rozbitý tým a co hůř, akční scény, které moc neborou. Po skvělých předchozích dílech zklamání. Tak třeba zase příště. What's the matter Roman? Forgot the snow tires?