Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Dokumentární
  • Drama

Recenze (1 247)

plakát

Kritika budoucnosti (2021) (pořad) 

Nooo, jakooo, Zvědátchoři, tedy Zvědátoři na ytb jsou lepší, protože tam není tak nucená vtipnost ve stylu Mikýře, která má zaujmout hlavně mladší publikum. Nýbrž, poněvadž, jenže mám rád Vědecké kladivo a Fakta vítězí, tak dám o jednu hvězdičku navíc a s doufáním, že se tento pořad trochu zlepší cašem.

plakát

Vlk ze Snow Hollow (2020) 

Možná tomu jen křivdím a jen jsem nepochopil toho génia uvnitř jako to někdo má s filmy Quentina Tarantina a nebo je to prostě strašná nevyladěná komedyblbost co vznikla díky štědrosti studia zaměřující se na Béčkoviny.... HODNOCENÍ: 35% (2*)

plakát

Tutanchamon v barvě (2020) (TV film) 

Spíše než o Tutanchamonovi je dokument o jeho objeviteli Carterovi a jeho sponzorovi lordem Carnarvonem, který i po otevření hrobky po čase zemřel, kvůli nešťastné náhodě  a to mělo za následek vytvoření kletby od novinářů, což se v tomto dokumentu taky dozvíte... HODNOCENÍ: 85% (4*)

plakát

Hra na oliheň - Bílý kůň (2021) (epizoda) 

Zranění Sae Byeok je takové, že tvůrci prostě chtěli aby se ve finále setkali dva kamarádi, kdy jeden se v životě zřekl emocí pro peníze a druhý by se zřekl peněz pro  šťastný život s emocemi. Kdo vyhraje? Skončí to stejně jako s bratry Hwang Jun ho(hodný) a Hwang In ho, kde přežil ten zlý? Seriál si hraje i dobře s nečekanými událostmi, tak uvidím co se nakonec stane.

plakát

Hra na oliheň - VIP (2021) (epizoda) 

Zajímavá hra, překvapivé smrti, méně překvapivý přeživší a povedený dodatek v podobě nechutných VIP. OK, takže teď už máme jen tři hráče, linku s detektivem Hwangem a neznámého hostitele či vedoucího těchto her, který beztak bude brácha Hwanga.

plakát

Hra na oliheň - Kganbu (2021) (epizoda) 

Kvůli emoční lavině na konci, která mě také zasáhla a ukázce, že pud přežít je prostě silný, tak musím dát vyšší hodnocení, ale také musím dodat, že tyto donucovací emoční praktiky ve filmech nemám rád a místy to bylo až moc nucené a na sílu

plakát

Hra na oliheň - Férový svět (2021) (epizoda) 

Po naprosto hloupým jednání doktora, jen aby se v seriálu něco pokazilo, mě nutilo dát 3*, ale díky konci, který nám lehce ukázal jak dlouho se tyto hry už pořádají a že bratr Hwang Jun Ha je vlastně vítěz, ale přesto někam zmizel, kam? Kdo ví...

plakát

Hra na oliheň - Drž se týmu (2021) (epizoda) 

Přetahovaná s lanem je super, bitka na život mezi soutěžícími je taky zajímavým zvratem a já můžu dát palec nahoru jako římský císař při bojích v koloseu(tohle přirovnání nemá žádný podklad s tímhle dílem :D)

plakát

Hra na oliheň - Peklo (2021) (epizoda) 

Jsem asi divnej, ale tento díl kdy se všichni vrátili do svých mizerných životů mě zaujal, ta kontrast tam byla zajímavá, byť bylo jasné kde to skončí a že se jen potvrdí, že všichni jsou ve finančních ... problémech