Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Dokumentární
  • Drama

Recenze (1 234)

plakát

Klub rváčů (1999) 

SPOILERY Jack je na první pohled normální úspěšný úředník, leč doopravdy trpí poruchou osobnosti, která se projevuje nespavostí, postupem času se vše zhorčuje a vytváří si plnohodnotného imaginírního společníka Tylera, který mu pomáhá bojovat proti všedním zvyklostem světa, které tak moc Jack nemá rád a chce se z nich vymanit. Své dílo zkázy dokoná, ale je tu člověk, který jej vrací zpět nohama na zem, tím člověkem je Marla Singerová. .... HODNOCENÍ: 95% (5*)

plakát

Špióni v převleku (2019) 

Bond, Zataženo občas trakaře, styl humoru a vyprávění ve stylu anime Spider-mana a jiných kvalitních "kresleňáků". ... Já nemám moc co vyčíst, sice hlavní dvojka nebyla tak zajímavá jako rodinka Úžasňáků, leč celkový pocit z filmu mám dobrý. ... HODNOCENÍ: 75% (4*)

plakát

Mizerové navždy (2020) 

Humor super, hlavní postavy taktéž, ale už mě nebaví ti záporací ve stylu Mission Imposible či nového Fast & Furious. Tedy moc technologických vymožeností místo vymazleného scénáře a režie .... HODNOCENÍ: 70% (4*)

plakát

Ježek Sonic (2020) 

Strááášně moc ohraného klišé co vidíte v 9 z 10 animáků a fůůra nekreativní pasty. Ale Jim Carrey byl dobrý a taky jeho hláška "Čas tlachání skončil, teď se budou mačkat čudlíky". .... HODNOCENÍ: 50% (3*)

plakát

Ledové království II (2019) 

Disneyho princezny jsou nejoblíbenější mezi nejmenšími a to nejen holčičkami. Hold ale já jsem starší a i vševědoucí, tedy jak řekl Olaf(který byl taková vtipná propojovací část mezi dětmi a dospšlými). A podle mého, první díl byl lepší, tohle už byla spíš jen dokončovačka, protože první Frozen vydělal hodně peněz. Jinými slovy, zazpívat, zachránit a konec.... HODNOCENÍ: 60% (3*)

plakát

Půjčovna masa - Nepravý muž (2018) (epizoda) 

Ve třetém díle se dcera Bancrofta v těle své matky zmínila, že tohle rodinné půjčování není zas moc těžké, což bylo jasným ukazatelem, že to bude mít spojitost i s vraždou samotného Bancrofta. ... Jenže co se bude dít dál ve zbytku seriálu? No a to nakousnul předešlí díl (který byl ale dost zbytečně natahován) a tento díl nám ukázal nového tajemného záporáka v plné "kráse", co bude dál??...

plakát

Půjčovna masa - Síla zla (2018) (epizoda) 

Takže vousatá babička, softwarové šíkanování s goauldy a nakonec zjistíme kdo je Ryker, ale důležité informace si tento díl nechal na další díl, takže je to klasický natahovací epizoda co by nemusela ani být, leč je moc hezky zpracovaná, takže nevím, dát tři nebo čtyři hvězdy? ....

plakát

Půjčovna masa - Na opuštěném místě (2018) (epizoda) 

Kovacs začne spolupracovat s Elliotem, Ortegová je stále citově blíž Kovacsovi a pomůže mu v podivě ujeté zábavě bohatých podobné Římskému gladiátorskému zápasu na život a na smrt, ale ve stavu bez tíže...+ unese jej "monstrum"

plakát

Lucifer - Pilot (2016) (epizoda) 

Zatím jsem tomu úplně nepřilnul, protože to vypadá na klasickou komedii s pánem křesťanských temnot. ..Problémem je, že v tom není nic revolučního, nic co by jste neočekávali, ale zpracování je dobré, sice ty strany (lidská realita vs. biblická realita) nejsou dokonale spolu existující, Lucifer dělá věci co jsou až neobvykle mystické a nikomu to nevadí... I přesto dobrí podívaná a uvidím, jak se to bude rozvíjet dále...

plakát

Blíženec (2019) 

Když američané točí film, kde hlavní záporák je americká bezpečnostní služba, tak to téměř vždy skončí špatně...HODNOCENÍ: 60% (3*)

Reklama

Reklama