Bývalý profesionální tanečník Alan Wolf (Alain Delon) vede taneční školu a od svých tanečnic vyžaduje maximální výkony. V jeho okolí začnou z různých příčin umírat tanečnice, následně i jeho přítel a tanečník Chico (Patrick Dupond) a Alan Wolf je vždy u toho. Případu se ujímá inspektor Michel Eparvier (Claudie Brasseur), který Wolfa od začátku podezřívá. Ale nic není tak, jak se na první pohled zdá… (borsalino)

Thorgerda

Naprosto naivní splácanost plná klišé (tanečníci vykreslováni - jak jinak - jako psychicky labilní hysterici, kteří tančí snad i ve spánku) příběh i herecké výkony na hranici uvěřitelnosti, - obzvlášť mne dostávají milostné scény, Delon s kamenným neúčastným výrazem hledí kamsi do dáli a na něm se zmítá zpocená žena v totální extázi... Ale tahle hysterická bláznivá ujetost a naivismus z toho vlastně dělá film, který může svým způsobem potěšit lovce kuriozit a milovníka nechtěné komiky. Film se bere tak strašně vážně, až se z něj stává úžasná parodie sebe sama. ()

gizi

Jeden z nejslabších filmů, jaké jsem kdy viděl. Taneční scény jsem přeskakoval, ale když už jsem se začal dívat, vydržel jsem až do naprosto fiaskujícího konce. 35% je možná i moc, 15.10.11. ()

ladanda

Film je trochu na hlavu. A dabing Pavla Trávníčka? Nic horšího už tento tak dost nelogický film nemohlo potkat. Propadák 1. třídy. ()

jjemi

***** si zaslouží taneční čísla, stojí za shlédnutí !!! Využijte rychloposun, protože jako detektivka je to nezajímavé. Snad jen závěr je mírně překvapivý. Delon (producent) má rozhodně zásluhu, že mi dal možnost vidět tolik krásy (tanec), ale měl si rozmyslet, zda chce hrát introvertního rozervance, zvrhlíka nebo milovníka. Jeho postava byla celou dobu nepřesvědčivá a v závěru komická. ()

totleben

Zajímavý krimi film,solidní dabing/Štěpnička,Moravec/.Unikátní Delonova soulož s mladou příznivkyní, to se nevidí. ()