poster

Ismael (festivalový název)

 • Španělsko

  Ismael

Drama

Španělsko, 2013, 106 min

Scénář:

Marcelo Piñeyro

Kamera:

Xavi Giménez

Hudba:

Javier Limón
(další profese)
 • Pepinec
  ***

  Teda vy mně dáváte, kluci a holky ze štábu argentinského festivalu. Sotva se vzpamatuju z VéHáeS projekce, napálíte na plátno Blue-Ray, který se za hodinu a čtyřicet minut pětkrát sekne, přeskočíte nejdůležitější okamžik celého filmu a na konci to zabalíte v půlce titulků. Takhle kdybych dělal svoji práci já, měl bych dneska k večeři listí s blátem. Dobře udělaný film, který ale bohužel trpí tím, že se v něm ve finále vlastně vůbec nic nestane a většina věcí zůstane tak, jak byly na začátku. A myslím si, že kouzlo filmů obecně je v tom, že v nich divák může fantazírovat. Tady to nešlo, snad jen s výjimkou pohledu na stále okouzlující oči Belén.(29.10.2016)

 • sochoking
  ****

  Mladý Ismael sa jedného dňa rozhodol, že chce poznať svojho biologického fotra a tak naskočí na vlak a odfrčí štyristo kilákov z domova do Barcelony, kde ho nájde a samozrejme, že všetkým zúčastneným to riadne zatrepe životami. Tento film nie je ničím výnimočný, či zvláštny, ale výborne sa naň pozerá, kedže sa nesie celý v takej pohodovej atmosfére a hrajú tam mne sympatickí herci i ked', pravda, občas som nevedel posúdiť, komu drbe vyše v daných situáciach...(9.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace