Zítra

(studentský film)

Ve chvíli kdy se Viktor Kostka (Jarek Hylebrant) vyrovnal se zákeřnou psychickou nemocí a počal potomka se svojí osudovou láskou (Andrea Kerestešová), vypadalo to, že už mu nic neschází k tomu, být doopravdy šťastný. Když pak obdrží tajemný vzkaz od neznámého slepce (Marian Roden), netuší, že začíná nejtragičtější den jeho života. Krátký snímek na motivy povídky Vítězslava Jareše natočil Ladislav Plecitý, posluchač režie a scenáristiky na Filmové Akademii Miroslava Ondříčka. (oficiální text distributora)

Mary.n

Láďa nezklamal. Byl jsem na slavnostní premiéře kde se promítal filmofilmu a mluvilo se o pozadí natáčení musím prostě ocenit kolik času a úsilí bylo do filmu vloženo. Atmosféra totálně rozsekanýho publika v kině byla úžasná. ()

Whyte

Po nějakém čase mi to už tak super nepříjde, ač je to studentský film, jediné, co vidíte, je postavené klišé na klišé a špatná postprodukce. Vše se tváří vážně, ale až na pár momentů to nefunguje. Je dobře, že má někdo nějaké vyšší vize a ambice, ale proč to vychvalovat do nebes jenom proto, že to nabídlo něco jiného, než šeď českých filmů, plných zbytečných motivů. Příště by bylo dobré zasednout na vyznění dialogů a líp pracovat s herci a vystavěním daného okamžiku. Ale když se to vezme kolem a kolem je to poměrně vydařená práce. //40%// ()

Carmack187

Bravurně natočený krátkometrážní film. Herecké obsazení taky pěkné. Nic lepšího jsem z českých luhů a hájů dlouho neviděl. Přál bych si od tohoto mladého režiséra celovečerní thriller. Byl by to asi první český film na který bych šel do kina. Je to prostě talent. Jen to chce dobrý scénář a český skvost je na světě. 9/10 ()

Jean_Calid

Těžko říci, že je to "jen" studenstký film. Jediné, čím se liší od "opravdových" filmů je stopáž. Nemám problém dát 5* ()

AdamSlavik

Velice vydařený snímek. Na to že se jedná o Studentský film, tak je to podle mého velice vydařené. Originální příběh, který jsem až do poslední minuty filmu hltal, jako pes, který našel svůj pravý domov. Herecký výkony všech herců jsou velice přesvědčivé, ale nejlepší herecký koncert tady předvedl herec Jarek Hylebrant což je fakt vynikající herec a přesně ví jak ztvárnit jakýkoliv typ člověka. Tady si zahrál psychicky narušeného chlapíka, Viktora Kostku a dokázal to na jedničku s hvězdičkou :D  Kamera je taky kapitola sama o sobě, hudba, která mi opravdu nabudila skvělou atmosféru... a takhle bych mohl mluvit dál a dál... 10/10... BRAVO... Česká kinematografie by měla točit takhle skvělé počiny. ()

kriplozoik

Má to o trochu lepší kameru, hudbu, atd. než obdobné studentské filmy, ale stále je to artsy-fartsy počin "nadějného a neuznalého režisérského génia". Když někdo neumí režírovat, tak to nezachrání ani slavní herci, ani záběry z jeřábů, debilní, do černoty zapatlaný color grading či aspect ratio 1:2.6. ()