Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte. (oficiální text distributora)

orkadimenza

"Dobrý den pane doktore, já bych se Vás chtěla zeptat, jestli když při sexu polykám sperma, jestli nemůžu být těhotná?" "Provozujete-li výhradně orální sex, tak si myslím, že těhotenství se nemusíte obávat, protože když spolknete to sperma, tak sperma se octne ve Vašem zažívacím traktu a tam Vaše vajíčko nenalezne a samozřejmě neothotníte." Heidi jen přikyvuje, ale kozy neukáže. Nějak takto vypadá naprosto zbytečný pořad, ve kterém se dozvíte kromě upoutávek na "téma", které se stejně mnohdy nerozebere, maximálně o filmu Vrtěti ženou. Takže pořad může být snad jen směšnou parodií na zasmání účinkujícím trapákům. ()

Dr.film

Erotický pořad laděný pro diváky, kterým je šedesát a více. Barrandov nechává Heidi Janků promlouvat smyslným hlasem o švédských trojkách, délky dostřiku semena a o tom, že piss je také „zlatý déšť“. Pořad, který absolutně nechápe současný pohled na pornografii a její progres za poslední desetiletí. Tak tedy, pokud doma nosíte papuče a máte problémy s prostatou, tak Vám každý pátek vysílá Barrandov erotický pořad. ()

kingik

Každý divák sexuální - dá na odborné rady vizuální. Ženy to chtějí, muži to chtějí a profící na slovo vzatí radí. V rámci osvěty televizního národa se každou páteční noční hodinu na tv Barrandov vysílá tento specifický erotický pořad věnující se široké škále sexuálních rad a zkušeností, kterými se sice nemusí hned každý řídit, ale nikdo ze sebe nemusí hned dělat diplomovaného sexuálního inženýra. Pár rad, jak správně vzrušit partnera, protáhnout soulož nebo zvolit to správné erotické prádlo, nikdy neškodí. Je to sice o erotice a o všem kolem ní, ale paradoxně to nevzruší. Výměnu měl pořad podstoupit v moderátorce Heidi Janků, která je opravdu kovaná v tom, jak diváka bezpečně od obrazovky zahnat. Její intonace a celkový projev se hodí leda tak na školní besídku, kde by takhle mohla číst pohádky na dobrou noc. Dělat z ní sex symbol, i když na svůj věk nevypadá, je poněkud odvážné a její zvláštní uchopení moderátorské úlohy pořad sráží. O nic lépe na tom nejsou ani její kolegyně v "terénu". Nevýrazné a málo atraktivní. V zásadním moderátorském faktoru pořad selhává, ale pokud pominu, že Heidi je přece jenom víc zpěvačka než moderátorka, tak reportáže jsou poměrně dobře zpracované a na televizní poměry i odvážné. Absence erotických pořadů je sice citelná, ale divák jako by je ani nepostrádal. Zdejší negativní hodnocení vypovídá o tom, že o rady pro zlepšení erotického života není až takový zájem, určitá prudérnost také sehrává svoji nemalou roli a sexualita se už poměřuje jinak, než v dávných dobách Peříčka. Pravda, pořad pro zahrádkáře a drobné kutily to není. Povel "Hajdy spát" neúčinkuje na každého spolehlivě! 40% ()

RadanaChuja odpad!

Při častém sledování pornografie se jednoho dne dostanete do bodu, kdy vás japonské lolitky oblečené jako postavy ze Sailor moon přestanou vzrušovat. Po asi litrové láhvi vodky Božkov (se kterou se překvapivě rychle naučíte zacházet a u které vám manželka nebude věřit cenu) a asi tříhodinovém pláči ve sprše ve mně vzbudil záblesk naděje televizní program, který lákal na erotický pořad Intim. Super, on by měl člověk po těch hodinách torture porna taky zkusit jen jemnou erotiku. Takže je večer asi pět minut před začátkem. Úd v ruce tvrdý, pořádně namazaný. Spustily se úvodní titulky. Po hororové sekvenci Van Triera se objevil Skeletor. Ale tohle nejsou Vládci vesmíru. To už kamenný totem změknul, ale ne moc, jako bych si udržoval naději, že spatřím alespoň vypracované svaly Dolpha Lundgrena. Pak začal Skeletor mluvit něco o tom, že existují pornofilmu. V tu chvíli mi to došlo. Bylo to jako... jako by se vás bořili ne jeden ale dva Jaro Slávici s frekvenci naspeedovaného králíka. Po několika hodinách jsem se s pláčem probral. ()

ostravak30

Hodnocení mých předchůdců trochu nechápu. Jako odpad si představuju něco jiného. Odpad bych zařadil někde k Peříčku, které se vysílalo kdysi dávno. Tohle je pořad, který neurazí, ale nenadchne. Tak za prvé Heidi Janků. Jako moderátorka se mi tam ze začátku moc nehodila a začal jsem pořad, ne však pravidelně, přiznávám se bez mučení, sledovat hlavně proto, abych viděl, jak zvládne nejen moderování, ale hlavně moderování erotiky. A jako moderátorka není špatná. A nakonec se mi tam i hodí. Působí trochu jako sexy učitelka, která vyučuje své studentíky a do které se asi každý z nás na nějaké škole zamiloval. Ale učitelka citlivá a jemná. Ta silikonová sexbomba z Peříčka byla v tomhle ohledu mnohem horší. Osobně mi ale vadí to její pochodování studiem, následné sedání si na rádoby sexy sedačky a lehání na rádoby sexy postele. Rozhovory se také vedou skoro vleže. To nepůsobí moc profesionálně. A pak samotný obsah. Reportáže nejsou nezajímavé. Člověk se dozví o sexu i něco, co určitě nevěděl, přiznejte si to všichni, a na co by se někteří stydlivější jedinci styděli zeptat. A i ženy se hodně dozví. Další věc, která ale není příliš kvalitní je rada odborníka, který mi připadá, že je tlačený do toho, aby odpověděl co nejstručněji a tak se člověk z odpovědi moc nedozví. A konečně striptýz. No...sice se svlékají amatérky, ale striptýz je u mě, že se dívka svlékne. A zde mnohdy nevidíte vlastně nic. Samotné striptýzy pak jsou sexy asi tak, jako kdyby se svlékal stoletý Abraham Lincoln. Jak jsem řekl, neurazí, ale nenadchne. ()