poster

Česká tajenka (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2013, 25 min

Scénář:

Pavel Lukeš

Hrají:

Aleš Cibulka
 • Jara.Cimrman.jr
  *

  Křížení lušťovek mne nebaví, slizký Cibulka mi připomíná aktivního předsedu SSM a ještě k tomu jsem nikdy neměl k obědu křížovkářský slovník. Přesto bych v tomto pořadu patrně exceloval, neboť obtížnost otázek je evidentně přizpůsobena cílovému divákovi - tomu, který by ani netrefil do studia Risku a v Milionáři by skončil u toho, co je to ukulele. Ano, jsou to ty bulharské hory, ale to patří jinam.(19.1.2016)

 • kratajirka
  odpad!

  To, že jsou soutěžící neschopní a hloupí, to by až takový zázrak nebyl. Zázrak je však portfolio možných výher - větší braky a šunty prostě jinde než na Barrandově nedostaneš - možná už jen podomním prodejem, ale to už jest ilegální. Takže teď tuhle podomní aktivitu jede veřejně HomoCibCibCibulenka. Gratulko(15.5.2017)

 • ESNYR
  *

  Nejvíc mě na těchto soutěžích baví sledovat zahloubané učinkující, hledající ve svém nitru správnou odpověď na položenou otázku, nebo jako třeba v tomto pořadu, vyjádřit slovem písmeno které chtějí zdělit. Cibulka je recyklátor jak se patří. Barrandov jednou jistě získá cenu za ozdravení naší planety, protože tolik recyklačních manýr nepředvádí ani grínpís. Bravo Aleši, s tebou tu planetku přeci jen zachráníme. Hodnotím hlavně inteligenci soutěžících a jejich pohotové reakce na danou situaci (která mnohdy vyžaduje více než jen znát písmenka z abecedy) Za tu srandu přece jen hvězdu dám :)(16.3.2017)

 • Drom
  odpad!

  Zlatý senilní důchodkyně v Kolotoči, tam alespoň musely vyvinout nějakou fyzickou aktivitu při roztáčení a udělaly tak něco pro své chatrné zdraví. Tady, krom toho, že v tajence se často skrývá nějaké to životní moudro nýmanda, kterýho taky neznám, nemusí dělat nic. Teda krom střílení písmenek nazdařbůh a snášení ulepených keců čtyřprocentního moderátora. Přešel bych to bez zájmu, stejně jako několikrát v minulosti, ale naposled mě zaujala hráčská dvojice: paní s výrazným nedostatkem důvtipu (zas jsem dneska kulišáckej diplomat) a pán s mejkapem a rtěnkou (to mi prostě nevymluvíte), kterej po Aleškovi házel vokem a nakonec, krom kosmetiky a poukázky na hadry, nejspíš vyhrál i (po)hlavní cenu. Jo a nějaký müsli tyčinky, kdyby po zásunu v zákulisí vyhládlo. No je to pane taškařice pro dementy, TV Barrandov se nám úspěšně stává novou Novou. Výborně!(13.8.2015)

 • Teapac
  *

  Až trochu kriminální vyzpovídání účastníku, kteří jsou opravdovými kriminálníky už jen proto, protože se do této soutěže přihlásili. Fofr tajenka - většinou s úplně nezajímavou informací. A pokud někdo nic neví tak celý štáb měl toto či ono na mysli. Podle pana Cibulky. Mě spíš nejde na mysli vysílání tohoto pořadu. Chápu, že je to odpočinkové téma pro naše starší spoluobčany. Já jim to přeji a nezatracuji tento pořad jen kvůli nim. A malé, ale opravdu malé plus, mají soutěžící, kteří mají přeci jen o trochu větší rozum při hádání tajenky než v konkurenčním kolotoči ( kde si myslím, že schválně vybírali to nejhorší z nejhoršího ). Jednu hvězdičku za naše starší občany.(30.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace