Skrývá se mezi námi nový Brad Pitt nebo Angelina Jolie? To ukáže nová šance pro herce z ulice: Pojďte s námi Na plac! aneb I hvězdy musely začít.
Zábavná show s prvky docusoap spojí amatérské herce i neherce, kteří budou od pondělí do pátku manipulováni do dramatických i komických rodinných, sociálních a vztahových situací. Tento žánr, v zahraničí velmi úspěšný, má na TV Barrandov premiéru. Průvodci pořadu jsou moderátoři Jan Musil a Petra Krajčinovič. (oficiální text distributora)

xSxEx

Tezko hodnotit... clovek, co vymysli porad v tv, kde dostane kazdy sanci si zahrat by se mel na rukach nosit. A je taky logicke, ze podle toho to amaterske hrani vypada a nekdy clivek pritozeny talent vidi a ten treba dostane sanci.. ()

mnx odpad!

Neznal jsem, popis mě zaujal, shlédnul jsem... a nevěřil vlastním očím. Což ti herci-neherci, dá se pochopit, že to jsou amatéři, a někteří se i docela snažili. Ale celková koncepce, ozvučení, a hlavně idiot Musil, který má ty lidi vést, to asi nejvíc potápí. Je to ubohé, trapné a zoufalé! ()

DarkSikorski odpad!

Fajn... jsou to amatérští herci. Zkušenosti žádné maximálně nevelké. Snaha se předvést je sice velká a snaha se cení, ale sama o sobě nestačí. Takže ve finále je výsledek ještě horší než dort Pejska a Kočičky. Z toho byla jen strašná bolest břicha. A z tohohle? No slušně řečeno průšvih monumentálních rozměrů. Scénky jsou trapné, "herci" se chovají jako po dvojité lobotomii a prostě celý tento pořad stojí za... víte co. ()