Láska mezi kapkami deště

Režie:

Saschka Unseld

Hudba:

Jon Brion

Je to jen další obyčejný večer v rušných ulicích, dokud se nespustí déšť a město neožije v rytmu zurčících okapů, hvízdajících markýz a bublajících škarp. A uprostřed toho všeho se do sebe osudově zamilují dva deštníky – jeden modrý a druhý červený. Modrý deštník vyčnívá z davu nad ostatními, aby hrdě chránil svého majitele před deštěm. Jakmile však zahlédne krásné a jedinečné červené paraple, udělá všechno, co je v jeho silách, aby mu zůstal po boku. Když se cesty majitelů modrého i červeného deštníku rozdělí, město pomůže svést obě láskou poblázněná paraplata zase dohromady. (HBO Europe)

oli9

Chytlavá hudba, děj nic moc. Navíc jsem si myslel ,že jsem si spletl kinosál když to šlo před Univerzitou pro příšerky :D ()

Berseg

Kterak se do sebe zamilovaly dva deštníky a mokly spolu šťastně až na věky. Jako rozehřívačka před Univerzitou příšerek to fungovalo dobře. Animace od Pixaru nemá, jako vždy, žádnou chybu. Na jednou skouknutí dobrý. ()

Kubasino

Slaďoučké jako cukrkandl a nádherně animované. Příběh originální, ale nudný a při srovnání s předcházejícími Pixarovkami o několik levelů níže. Jak se mi Univerzita pro příšerky líbila, tak mě The Blue Umbrella nudila. ()

TONYNKO

Animácia samozrejme perfektná ale príbeh o ničom. Nikdy by som nepovedal že na kraťas od Pixaru poviem: To bola somarina. No aspon za tu animáciu 5/10. ()

KlarkaSY

Nepovažuji se úplně za člověka, který dokáže vnímat to, co tímhle snímkem autor chtěl říci, ale prostě mě to nadchlo.. :) ()