Podoba lásky (studentský film)

Form of Love

Krátkometrážní / Drama / Komedie

Česko, 2013, 23 min

• Anderton

Ako študentský film tretieho veku dobré.(26.7.2014)

• stratocasta

Tak tohle mě pořádně vyděsilo. Přesně ten druh filmu, kdy si zaplatíte 30 000 za semestr, ale oni vás tam nenaučí "mít nápady" nebo "sednout si na půl hodiny a vymyslet originální zápletku", takže se jenom "jako inspirujete" a "skláníte pocty". On existuje důvod, proč se tyhle druhy filmů už netočí. Teda zřejmě jenom v okolních státech, protože jak tady něco smrdí nostalgickou zatuchlinou, tak se na to slítnou všichni z TV Barrandov. Balcarovi naštěstí ale ještě očividně stojí, takže to není úplná Menzelovina, ale sakra jak to bylo těsný.(28.1.2014)

Stejně jako u Podivného flámu - fajn atmosféra a vizuál ale naivní a děravý scénář se spoustou klišé.(20.11.2013)

Matěj už klasicky přináší něco, co si nehraje na nic víc. Což je asi hlavní stavební kámen jeho úspěchu. Když jdete na jeho filmy víte, že si odpočinete u lehkého humoru s nádechem něčeho, co v nás vyvolává vzpomínky. A opět je tomu tak stejně jako u "Podivného Flámu." Víc k tomu nelze dodat neb jsem měl na starosti první dni rekvizity a bylo by sobecké hodnotit něco v čem se člověk pitval :D(3.10.2013)

• klima777

A toto je budoucnost českého filmu? Pak tedy K. F. D.! Nikoliv láskyplně...(27.7.2014)