poster

Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem (TV seriál)

 • Wild Things with Dominic Monaghan

Dokumentární

Kanada / Velká Británie, 2012, 60 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lopez36
  *****

  Jeden z mích nejlepších seriálu. Tenhle serial ukazuje ze i hollywoodské hvězdy mohou natočit dokument s nebezpečnými zvířaty. Dle mého názoru dominik nezklamal ba dokonce potěšil. Samozřejmě se nedokáže rovna s profesionalit, ale každá snaha potěší. Fascinující zvířata a i mimo zoologické aktivity potěší. Doufám, že bude i druhá serie. 100%(17.4.2013)

 • Majrek
  **

  Názorná ukázka toho, jak dokumentární film nemá vypadat. Pořad se snaží "mít koule", ale výsledkem je spíš trapný pokus dodat všemu nadměrnou dávku adrenalinu frajerským hláškováním typu: "Wow, úžasné" "Věděli jste, že tohle zvíře je smrtelně jedovaté?", nebo úžasnými moudry typu: "Je úžasné si uvědomit, že slonovina je součástí slona!". Ne, díky,radši zvolím Davida Attenborougha...(7.11.2015)

 • tuntavala
  **

  Nalakovane nehty v dzungli?(5.2.2016)

 • Joker7
  ****

  Musím říct, že mě Dominic trochu zklamal. Vše působí tak nějak nepřirozeně, občas manipuluje s usmrcenými zvířaty, pořád mluví takovým tím zastřeným hlasem, aby všemu dodal dramatičnosti. Neustále se holedbá, jak ho všechno kolem něj může zabít. Přitom by se to bez toho všeho úplně v pohodě obešlo a pořád bylo zajímavé. Je prostě vidět, že Dominic je víc herec než zoolog (což ale nijak neodsuzuji). S Bryanem Fryem nebo Donaldem Schultzem se moc rovnat nemůže. To ale nic nemění na tom, že neskutečně toužim dělat to, co on :) Za pěkné záběry a zajímavá zvířata dávám 4 hvězdy.(7.4.2013)

 • - Maloočka Heteropoda maxima v 5. dílu 1. řady je největší pavouk pouze v rozpětí nohou, které dosahuje až 30 cm stejně jako sklípkan největší (Theraphosa blondi). Ten je však mnohem mohutnější a má mnohem větší tělo, což je důvod proč je uváděn jako největší. (Inferion7)

 • - V 1. díle se pořad věnuje zejména mravenci legionáři (Eciton burchellii), ve 2. díle stonoze obrovské (Scolopendra gigantea), ve 3. díle goliáši obrovskému (Goliathus goliatus), ve 4. díle jedovatému štírovi (Parabuthus villosus), v 5. díle největší maloočce (Heteropoda maxima), v 6. díle mohutnatce (rod Belostomatidae), v 7. díle včela zlaté/obrovské (Apis dorsata) a v 8. díle korovci mexickému (Heloderma horridum). (Inferion7)