The Damned

• USA Gallows Hill

David (Peter Facinelli) prichádza spolu s družkou a dcérou na krátku dovolenku do Kolumbie. V tamojšom malom mestečku by veľmi rád navštívil svoju sestru Ginu (Gustavo Angarita) však nie je len tak obyčajným správcom opustenej vily. V suteréne domu je totiž uväznená duša samotného... (*CARNIFEX*)

Easykill

"Nepouštějte ven tu holku v mým sklepě!" Začátek byl celkem slibný a připravoval půdu na nějaký pořádný zlo, ale vlastně nic extra se nedělo. První polovina filmu mě celkem bavila, pak to šlo někam jinam a půl hodinové převtělování mě jaksi přestalo bavit už po 10ti minutách. Jistý nádech evil dead nelze zapřít, ale jeho kvalit nemůže s tímto co má tento film nikdy dosáhnout. Dost klasických klišé a díky nim jsem se stihl (za tu krátkou stopáž) i nudit. Není to špatný, jen moc ohraný. ()

Richie4422

Začiatok a teda aj rozbeh akoby vyšiel z generátora na hororové klišé, každopádne po tejto nudnej pasáží prichádza to, o čom je celý film a aspoň u mňa atmosféra a napätie fungovali. Sem tam nejaká scénka pri ktorej si pomaly dvíhate dlaň na čelo, ale v horore o chatke sa ani niet čo čudovať. Spracovanie kvalitné, efekty pekné, krútenie tiel (ne)príjemné na pohľad. Za scény s Ginou a za záver ( i keď záver záveru bol zbytočný) si tento príjemný horor zaslúži tunajšie 3 hviezdy určite. 67%. ()

Allein4

Plusem je dvojjazyčnost a poměrně strhující poslední třetina filmu. Mínusem je velmi pomalý rozjezd a ne zrovna top herecké obsazení. Vlastně kdyby někteří byli nahrazeni plastovými crash-figurínami, vyšlo by to na stejno. Nejsympatičtější člověk byl zabit jako první (ten kolumbijský páprda). Ale přesto se nedá hodnotit podprůměrně. 55 % ()

vinducha

To nebylo vůbec špatné , EvilDead to samozřejmě není , to když člověk neočekává , tak přijde docela spokojenost. No a  P. Facinelli vypadá jako dvojče M . Ďurindy z Tublatanky. ()

noKOMERZIALL

dal bych 4apůl,mimořádně kvalitní po vizuální stránce,film bavil a chvílemi i děsil.rozhodně jeden z těch lepších kousků tohoto roku. ()

in flames

Moja spokojnosť je priamo úmerná očakávaniam. Herecky zvládnuté, prostredie zaujímavé, nápad síce obvarená klasika, ale malo to v rámci žánru všetko čo malo mať. K dokonalosti chýba síce niečo navyše, ale zas nemusí byť každé dielo inovátorské a prekvapivé. Taká hororová oddychovka, ktorá žiandeho fanúšika žánru nemá čím uraziť. ()

Dalajlada

Tomuhle filmu chybí snad úplně všecko. Scénář na pytel, atmosféra na pytel, herci na pytel... Postavy jsou neskutečně stupidní, hlavní hrdina nesympatický a celé je to plné děr a nesmyslů. Škoda, protože nápad to byl výborný. Jedna hvězda za tu pěknou kozu, kterou tam ukážou. ()