Reklama

Reklama

PROXY: A Slender Man Story

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor / Thriller / Mysteriózní
USA, 2012, 9 min

Obsahy(1)

Příběh muže, kterému se před očima zjevuje paranormální bytost, známá jako Slender Man. (MikeCool)

Recenze (44)

J*A*M*A*L 

všechny recenze uživatele

O Slender Manovi jsem slyšel teprve nedávno z jedné videohry, kterou jsem nakonec hrál a měl jsem fakt nahnáno. Slender Man je jeden z nejzajímavějších hororových příběhů za posledních let a o jeho filmy jsem začal jevit veliký zájem. Solidní kraťas tohle, ale na celovečerní film už se nemohu dočkat. ()

ShortyIC 

všechny recenze uživatele

Slender man sa stáva čoraz väčším hororovým "fenoménom". Čo sa týka mňa horor ma veľmi milo prekvapil, pár krát som sa dokonca aj dosť zľakol. Atmosféra a napätie už od začiatku tohto kraťasu. A postava Slender man? Veľmi desivá a na horor ako stvorená. Už sa teším na dáky seriózny a hlavne dlhý film o tomto fenoméne. Hodnotenie tohto 9 minútového filmu jednoznačne 10/10 ! ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Slender Man mi dodneška nic neříkal, takže pokud vznikne další hororová postava, o které se budou natáčet filmy, proč by ne. Celý snímek vypadal docela pěkně, mysteriózní nádech dopomohl k vytvoření slušné atmosféry, ve které nechybělo jak napětí, tak ani akce. Čím víc se blížil konec, tím to bylo lepší. Jen je škoda, že to trvalo tak krátce. ()

Doudis19 

všechny recenze uživatele

Potenciál Slender mana určitě skýtá kvalitnější možnosti, jakým způsobem ho zpracovat. V "Sinister" stylu, plíživě, nepříjemně a zvolna stupňovat napětí. To by byl rozhodně šťastnější způsob, než-li to, o co se pokusil tento kraťas. Tak perfektní démonická postava přeci nepotřebuje bezličky v podobě tolika snových sekvencí nebo schizofrenních point. Snad to brzy někomu dojde. ()

Zajímavosti (1)

  • Slenderman je vymyslená bytosť, ktorá vznikla v roku 2009 počas súťaže na fóre Something Awful o najlepšiu imitáciu paranormálnej fotografie. (Kadas97)

Reklama

Reklama