Sama, univerzitního štvance a "machra přes umění" vykopnou z hodiny malování. Smůla! Ups! Těžký život umělce. Jeho kresby nahých žen sice nenadchly profesory, ale holky jsou na ně přímo žhavé. Po letech promarněných studiem se pokouší živit jako poslíček. Na koleji, kde se díky své práci octne, je krásných holek spousta. Sam potkává herečku, kariéristku, katoličku, zazobanku i nonstop-párty holku a pokouší se to řádně roztočit. Nebude to nijak lehké, je ale třeba někde začít! Která neodolá jeho přednostem? (oficiální text distributora)

newSami

Po prvé: oficiálny text distribútora vôbec nečítajte, pretože o obsahu tohoto filmu nemá zjavne ani šajnu, videl ho asi len z rýchlika a aj to bez zvuku. Po druhé: ten film vôbec nepozerajte, je to jedna veľká blbosť - trápna, bez nápadu, chaotická, umelá. Tá jedna hviezdička je len za tie dve pekné baby :) Po tretie: radšej si pozrite 100 girls ()

Mausik odpad!

Hrozná nuda už od začátku vůbec nic sliboval sem si že s pořádně zasměju ale ke konci jsem zjistil že to byla jen ztráta času ani odpad si to nezaslouží!! ()

Eira

Ta část, kdy si Sam hraje na detektiva je tedy směšně trapná. Možná kdyby se to lépe promyslelo, tak z toho vznikne dobrý kousek..ale i tak, jako "pozadí" ke studiu je to dobrý film. :) ()