100 žhavých tygřic

100 horúcich tigríc

Komedie / Romantický

USA, 2002, 98 min

• terunka003

Vtipné, romantické × trapné, nechutné, zvrácené, ujeté, nesmyslné. Pár okamžiků bylo vtipných, nicméně to byla střeštěná komedie o sexu, masturbaci a krásných "kočkách". Některé názory byly opravdu k smíchu, trapné a nelogické. Mužský souboj se střílením holubů z nosu a souboj v krkání byl opravdu, ale opravdu nechutný. Chvílemi jsem absolutně netušila, co se v tom filmu děje, kdo proti komu, kdo s kým. Na konci děje naštěstí vyhrála srdce hlavního hrdiny má oblíbená "Cameronová". Obrázky byly hezky kresleny, 100 žhavých tygřic nedá ani nevezme, dobrý odpočinkový film.(27.11.2008)

• Mire

Podľa mňa celkom milý film, nič extra som od neho nečakal (pozrel som ho kvôli mladej Jennifer Morrison - chcel som ju vidieť kde hrala pred Housom :)), ale na pozretie cez bežné popoludie neurazí. Navyše spomínaná Jennifer Morrison (Annie) a tiež Erinn Bartlett (Hope) sú fakt veľké kočky. Odveci boli len niektoré scény s Holdenom a jeho časopismi, nafukovacou pannou atď. a tiež ten súboj s vystreľovaním šušňov (to bolo rovno nechutné). Čo ma ale "dostalo" bola scéna pri konci - zrazu je jedna z obyvateliek bytovky tajná policajtka, ktorá spacifikovala toho úchyla :DDDD Proste klišé aké svet nevidel. Ale inak hodnotím tento film pozitívne, 28% sa mi zdá veľmi málo. Videl som aj oveľa horšie filmy, ktoré som nevedel ani dopozerať.(8.6.2016)

• newSami

Po prvé: oficiálny text distribútora vôbec nečítajte, pretože o obsahu tohoto filmu nemá zjavne ani šajnu, videl ho asi len z rýchlika a aj to bez zvuku. Po druhé: ten film vôbec nepozerajte, je to jedna veľká blbosť - trápna, bez nápadu, chaotická, umelá. Tá jedna hviezdička je len za tie dve pekné baby :) Po tretie: radšej si pozrite 100 girls(6.10.2008)

Film, kterej jsme si stáhnul kvůli Jenmnfer morrison za mlada, mě nakonec vůbec nezklamal. Můžete očekávat kluka co výborně maluje a proto žije v jedinym pokoji, na jehož stěny si přimaluje další pokoje, taky se zde nelze vyhnout bitce mezi velmi odpornými chlápky a nemůže chybět ani jennifer s zmalovaný tělem(3.9.2008)

Titul navozuje falešný dojem, že jde o film pro dementy, ale oni tomu pouze dementi z české distribuce vymysleli nový název. Jedná se o Girl Fever režiséra Davise a tématicky navazuje na jeho předchozích 100 sladkých holek. Není divu, že film se nelíbil, jedná se o vytříbenou komedii, která v rámci teeneagerské komedie originálně cituje ze všech možných žánrových klišé. Pravda, oproti Sladkým holkám to občas sklouzne k doslovnosti a sentimentu, ale pro změnu tu dostal hrdina rovnoceného kamaráda-prasáka, tvořícího nezbytný kontrapunkt k jeho romantickým snahám. Obávám se ovšem, že pro ty, keří hledali ty žhavé tygřice, to muselo být zklamáním. A ty, kteří by film ocenili, by jistě ani nenapadlo hledat v kalných vodách filmu pro teenagery.(26.11.2008)

• - Film se natáčel v Culver City a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)