Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sama, univerzitního štvance a "machra přes umění" vykopnou z hodiny malování. Smůla! Ups! Těžký život umělce. Jeho kresby nahých žen sice nenadchly profesory, ale holky jsou na ně přímo žhavé. Po letech promarněných studiem se pokouší živit jako poslíček. Na koleji, kde se díky své práci octne, je krásných holek spousta. Sam potkává herečku, kariéristku, katoličku, zazobanku i nonstop-párty holku a pokouší se to řádně roztočit. Nebude to nijak lehké, je ale třeba někde začít! Která neodolá jeho přednostem? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (44)

D@ve 

všechny recenze uživatele

Jedna hvězdička je jen za to, že jsem se k mému velkému překvapení nakonec dodíval na celý film. To nic nemění na tom, že je to úplná blbost. Asi ani nespočítám kolikrát jsem kroutil hlavou nad trapností, absurditou nebo naivitou dialogů i dalšího průběhu filmu! Ale jak už jsem napsal - dodíval jsem se. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Tak 100 žhavejch tygřic, jo? Áha. Já jsem schopnej dát filmu dvě hvězdičky jenom proto, že se vzadu po louce proběhnou dvě kozy, v případě mančaftu trenérky Laury ale budu pro jednou fér, protože ani všechna zvířátka dohromady si víc než jednu ránu z milosti nezasloužej. Jo a ten plájbój? Může bejt rád, že nejsem holka, jinak by to bylo za odpad. ()

Reklama

terunka003 

všechny recenze uživatele

Vtipné, romantické × trapné, nechutné, zvrácené, ujeté, nesmyslné. Pár okamžiků bylo vtipných, nicméně to byla střeštěná komedie o sexu, masturbaci a krásných "kočkách". Některé názory byly opravdu k smíchu, trapné a nelogické. Mužský souboj se střílením holubů z nosu a souboj v krkání byl opravdu, ale opravdu nechutný. Chvílemi jsem absolutně netušila, co se v tom filmu děje, kdo proti komu, kdo s kým. Na konci děje naštěstí vyhrála srdce hlavního hrdiny má oblíbená "Cameronová". Obrázky byly hezky kresleny, 100 žhavých tygřic nedá ani nevezme, dobrý odpočinkový film. ()

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Režisér Michael Davis udělal naprosto dokonalý film Sejmi je všechny a totální sračku 100 žhavých tygřic. Jak je možné, že jeden člověk dokáže vyplodit dva tak odlišné filmy. Tohle nemá prakticky nic. Má to pouze roztomilou Jennifer Morrison a velký prsa druhý hlavní hrdinky. Věřil jsem, že tomu filmu tady všichni křivdí, není tomu tak. Naprostá ztráta bezmála 100 minut života s filmem 100 žhavých tygřic se 2mi žhavými tygřicemi. ()

marvan 

všechny recenze uživatele

Titul navozuje falešný dojem, že jde o film pro dementy, ale oni tomu pouze dementi z české distribuce vymysleli nový název. Jedná se o Girl Fever režiséra Davise a tématicky navazuje na jeho předchozích 100 sladkých holek. Není divu, že film se nelíbil, jedná se o vytříbenou komedii, která v rámci teeneagerské komedie originálně cituje ze všech možných žánrových klišé. Pravda, oproti Sladkým holkám to občas sklouzne k doslovnosti a sentimentu, ale pro změnu tu dostal hrdina rovnoceného kamaráda-prasáka, tvořícího nezbytný kontrapunkt k jeho romantickým snahám. Obávám se ovšem, že pro ty, keří hledali ty žhavé tygřice, to muselo být zklamáním. A ty, kteří by film ocenili, by jistě ani nenapadlo hledat v kalných vodách filmu pro teenagery. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Culver City a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama