100 žhavých tygřic

100 horúcich tigríc

Komedie / Romantický

USA, 2002, 98 min

• D@ve

Jedna hvězdička je jen za to, že jsem se k mému velkému překvapení nakonec dodíval na celý film. To nic nemění na tom, že je to úplná blbost. Asi ani nespočítám kolikrát jsem kroutil hlavou nad trapností, absurditou nebo naivitou dialogů i dalšího průběhu filmu! Ale jak už jsem napsal - dodíval jsem se.(1.9.2008)

• Pepinec

Tak 100 žhavejch tygřic, jo? Áha. Já jsem schopnej dát filmu dvě hvězdičky jenom proto, že se vzadu po louce proběhnou dvě kozy, v případě mančaftu trenérky Laury ale budu pro jednou fér, protože ani všechna zvířátka dohromady si víc než jednu ránu z milosti nezasloužej. Jo a ten plájbój? Může bejt rád, že nejsem holka, jinak by to bylo za odpad.(5.1.2015)

• terunka003

Vtipné, romantické × trapné, nechutné, zvrácené, ujeté, nesmyslné. Pár okamžiků bylo vtipných, nicméně to byla střeštěná komedie o sexu, masturbaci a krásných "kočkách". Některé názory byly opravdu k smíchu, trapné a nelogické. Mužský souboj se střílením holubů z nosu a souboj v krkání byl opravdu, ale opravdu nechutný. Chvílemi jsem absolutně netušila, co se v tom filmu děje, kdo proti komu, kdo s kým. Na konci děje naštěstí vyhrála srdce hlavního hrdiny má oblíbená "Cameronová". Obrázky byly hezky kresleny, 100 žhavých tygřic nedá ani nevezme, dobrý odpočinkový film.(27.11.2008)

• Bobik9

Režisér Michael Davis udělal naprosto dokonalý film Sejmi je všechny a totální sračku 100 žhavých tygřic. Jak je možné, že jeden člověk dokáže vyplodit dva tak odlišné filmy. Tohle nemá prakticky nic. Má to pouze roztomilou Jennifer Morrison a velký prsa druhý hlavní hrdinky. Věřil jsem, že tomu filmu tady všichni křivdí, není tomu tak. Naprostá ztráta bezmála 100 minut života s filmem 100 žhavých tygřic se 2mi žhavými tygřicemi.(1.5.2012)

Film, kterej jsme si stáhnul kvůli Jenmnfer morrison za mlada, mě nakonec vůbec nezklamal. Můžete očekávat kluka co výborně maluje a proto žije v jedinym pokoji, na jehož stěny si přimaluje další pokoje, taky se zde nelze vyhnout bitce mezi velmi odpornými chlápky a nemůže chybět ani jennifer s zmalovaný tělem(3.9.2008)

• - Film se natáčel v Culver City a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)